Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik Madonna új albuma?

Hogy tetszik Madonna új albuma?

Figyelt kérdés
Ki hallgatta már az MDNA-t? Mi a véleményed? Melyik dal tetszik legjobban/kevésbé? :)
2012. márc. 26. 21:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Bizony :) igazából én a régi albumait nem éltem meg a maga idejében, még az American Life-nál is kb 12 éves voltam, szóval csak így utólag ismerem a múltját. Nem tudom te milyen idős vagy...

És lehet egy durva kérdésem? Abban az esetben ha fiú vagy... meleg vagy? :$ megmondom őszintén nem találkoztam még olyan hetero fiúval aki Madonnát hallgat...

2012. ápr. 2. 15:04
 22/31 anonim ***** válasza:

19 vagyok, de már kiskoromtól kezdve "belém lett sulykolva" anyukám által, hogy ki is Madonna, és kb minden lemezét meghallgattam már, megvan az életrajza stb.

Egyébként lány vagyok, de én sem találkoztam még olyan sráccal, aki Madonnát hallgatott volna, bár a koncertjein azért elég sok hapsit is látni...

2012. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ugye? :) Madonna tipikus meleg ikon ahogy Kylie Minogue vagy Gaga. De egyébként a simán eltudnám képzelni h a mostani Madgét hallgatja egy fiú, mert eléggé buli stílus a Celebration, a Girl Gone Wild vagy akár a Revolver :)
2012. ápr. 2. 17:48
 24/31 A kérdező kommentje:
ja és Britneyt is szinte csak lány vagy meleg hallgat ;)
2012. ápr. 2. 17:49
 25/31 anonim ***** válasza:
Igen, bár lehet, hogy azért vannak hapsik, akik bírják Madge stílusát, és hallgatják, bár heterok. Ki tudja? :P
2012. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ilyennel még nem találkoztam. a facebook sok rajongói oldalt látogatok, de aki Madonnát hallgat az komolyan vagy lány vagy meleg. De nem értem miért... egy fiúnak csak ilyen bumbum zenéket lehet hallgatnia, egy lájtosabb már bzis? :/
2012. ápr. 3. 06:44
 27/31 anonim ***** válasza:
Én 21 éves fiú vagyok és Madonnán nőttem fel és Britney Spearsnek is nagy rajongója vagyok, de nem vagyok meleg. Vannak kivételek, bár igaz, hogy egy Madonna koncert olyan akár egy melegfelvonulás. De nem értem miért. Engem egyébként határozottan taszít Madonnának ezen a téren való állásfoglalása, ideológiája, csak a zenéjét szeretem mást nem. Britneyben az a jó, hogy nem politizál.
2012. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Értem. Ezek szerint vannak kivételek :D de többségében ez van, amit mondtam. jól eltértünk egyébként a témától XD

még azt megjegyezném h a 10 éves öcsém is beszólt mikor zenéket pakoltam telóra az Mdna-ről, h bůzi -.-"

2012. ápr. 3. 11:21
 29/31 anonim ***** válasza:
imádom van amit nem szárnyalt túl de iszonyú jó ez szuper! Mindegyik jó
2012. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Imáádom Madonnát. És meleg vagyok. :D
2014. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!