Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sum41 – Screaming...

Sum41 – Screaming Bloody Murder új albumról mi a véleményetek-kritikátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 15:09
 1/6 pieces ***** válasza:
szerintem nagyon nagyon jó!!!! minden albumukat imádom!:DD<33 te szereted őket??
2012. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén nagyon nem szerettem őket. Volt pár nagyon jó daluk de összességében ugrabugra tini-punk-nak tartottam. Aztán évek múlva kíváncsiságból letöltöttem az egész discography-t. Láttam, hogy Screaming Bloody Murder... "ez meg mi - soha nem hallottam róla. "

Most azóta is hallgatom ez a favorit album. Nagyon egyben van, minden akkord át van gondolva, nincs töltelékdal, pörgős amellett hogy elég mély hangvétele van, mintha düh lenne a dalokban, itt-ott romantukus hősös de ez engem nem zavar. Mostanában a Deryck Whibley-t eléggé taposta az élet, ami az albumnak szerintem jót tett. Összességében Nagyon meg vagyok elégedve iszonyat bejön, király!

2012. márc. 31. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem nagyon jött be, de minél többet hallottam annál jobban bejött, most imádom, 2011 egyik legjobb albuma :D
2012. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami kegyetlen módon el lett találva. 23/F
2012. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát, az egészet úgy egyszerre nem hallgatnám végig, néha kicsit szomorú leszek tőle, de amúgy nagyon szeretem őket, és jó lett az album.
2014. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal sötétebb mint az előzőek, de pont ezért olyan király :D 14/L
2015. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!