Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hallgatnak az emberek...

Miért hallgatnak az emberek Lady ga-gát?

Figyelt kérdés
A looserek miért hallgatnak igénytelen popzenét? Miért nem hallgatnak alternatív v alt-rock zenét?
2012. ápr. 12. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, a Lady Gaga még mindig jobb mint a Justin szir-szar bieber vagy az One szir-szar Direction vagy Sp vagy ilyenek. Én élek-halok a rock zenéért és kihasználok minden alkalmat rá hogy hallgassak. Vannak Lady-nek jó számjai is de vannak rosszak is amikor már eltúlozza a dolgot.
2012. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az az igényes, amit te hallgatsz.
2012. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez ízlés kérdése, én bírom Lady Gagát, amelett pedig főleg progreszív és klasszikus zenét hallgatok. Na erre varjál gombot.
2012. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg ma 8 órán keresztül eszméletlenül elvont jazz zenék kottáit körmöltem, aztán edzés közben Unique-ot hallgattam. Varrjál rá még egy gombot...
2012. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtse már el mindenki ezt az ízlés kérdése szöveget. Nem így van. Vannak értékek a zenében is, mint minden más művészeti ágban és van kommersz szemét is. A plebsznek.
2012. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondod te és mi van azzal aki tényleg mindent meghallgat. A tuc-tuc zenétől a rock zenén kersztül a komoly zenéig, operáig?
2012. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lady Gaga még tényleg a valóban tehetséges mainstream előadók közé tartozik. Én soha nem hallgattam, de tudnék mást szídni helyette. Amúgy ez elég hülye kérdés. A pop zene attól pop, hogy populáris. Na most ha nem lenne Lady Gaga, valamit hallgatni kéne az embereknek. Jobb lenne ha a "looserek" is alternatív zenét hallgatnának? Hát én hánynék. Többek között azért szerettem bele ebbe a rock meg miegyéb zenékbe, mert okos, művelt, olyan emberek játsszák/hallgatják akikkel azonosulni tudok. Na most ha a mainstreames divat csürhe rátapadna a kedvenc előadóimra (ami egyébként néha sajnos meg is esik kis mértékben, amikor 1-2 zenekar pop irányba megy, szerencsére azért a diszkós sterbinszkys közösséget soha nem fogják érinteni), akkor le kellene mondanom a rockról.
2012. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én utálom lady gagát , a zenéit meg hogy nézmár ki.

Mongyuk nekem zenéböl minden jöhet ami : Rap,Hip-Hop,Reggae,J-Rock

2012. ápr. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!