Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a sikeresebb zenesz a...

Melyik a sikeresebb zenesz a Rammstein vagy Lil Wayne?

Figyelt kérdés
Vagy melyik miben jobb
2012. ápr. 18. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván Wayne Amerikában, a Rammstein meg Németországban sikeresebb. Az, hogy melyik a jobb nem lehet eldönteni. Mindegyikőjüknek nagy a rajongótábora, és külön stílust képviselnek.
2012. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem Wayne sikeresebb, jobban eladható a rap. Műfaján belül meg Rammstein sikeres nagyon.

Amúgy mindkettő kifejezetten jó zenét csinál, szeretem őket!

2012. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

hát kicsit fura a kettőt összehasonlítani

rap és industrial metal

plusz Lil Wayne egy ember a Rammstein pedig együttes


Amerikában szerintem Lil Wayne-nek lehet nagyobb rajongótábora, de a Rammstein nemcsak Amerikában hanem egész Európában, Ausztráliában, sőt még Japánban is hatalmas rajongótáborral rendelkezik

(mondjuk az is igaz hogy a Rammstein legutóbbi albumát a Liebe ist für alle da-t az Egyesült Államokban adták el legnagyobb számban)


Melyik miben jobb?

Látványshowban egyértelműen a Rammstein

a pirotechnikát magas szinten űzik (már a karrierjük elején is használtak itt-ott lángszórókat) persze azon kívül is vannak még látványos húzásaik


Ha választanom kéne hogy melyik egyértelműen Rammstein :)

persze ez amiatt mert egyfelől elég nagy Rammstein fan vagyok (kedvenc együttesem)

másfelől én a rapet annyira nem szeretem és ha ki is kéne emelnem egy rapper-t az biztos Eminem lenne, és esetleg Snoop Dogg

harmadfelől a rap zenétől általában mindig ugyanolyan a hangulatom de a Rammstein-nak változatos számai vannak hol mozgok, rázom a fejem :) (Mein Teil, Mann gegen Mann, Benzin, Rammlied) hol pedig csak gyönyörködök (Rosenrot, Ohne dich, Seemann)


azt hiszem mindkét kérdést megválaszoltam, persze ez csak az én véleményem amit gondoltam megosztok veletek :)

2012. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!