Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a P. Mobil együttest?

Szeretitek a P. Mobil együttest?

Figyelt kérdés
melyik a kedvenc tagotok és számotok?:)
2009. jún. 20. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem ismertem, de most youtube-on hallgatom a számaikat. :) Hát, nem igazán az én ízlésvilágom, de nem rossz...
2009. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Kétforintos dal és A Zöld a bíbor és a fekete :)
2009. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ideírnátok a korotokat is?
2009. aug. 19. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
12:22-es vagyok: 18 éves lány
2009. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a P. Mobilt. Kedvenc tag Tunyó volt:( Kedvenc szám sok van, Újra kezdeném talán.

29L

2010. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak néhány számukat ismerem, de majd holnap bővebben rákeresek a YouTube-on. Egyébként szerintem Vikidál Gyulának nagyon jó hangja van, még sosem hallottam ahhoz foghatót. Sokkal jobb, mint a manapság kedvelt SP, Justin Bieber (egy számát hallottam, de köszönöm, elég volt -> szinte kényszer volt végighallgatni), stb. Én sajnos már abban a világban láttam meg a napvilágot, amikor a P. Mobil már kevésbé volt ismert, de ahogyan egyre több számukat hallom, rájövök, hogy sokkal, de sokkal jobbak, mint a mostanság felkapott Disney sztárok. Nem azt mondom, hogy ők rosszak, de engem sokkal jobban megérint/megfog egy P. Mobil szám, mint pl.: egy Selena Gomez dal. Egyébként az "A zöld, a bíbor és a fekete" cmű számuknak köszönhetem, hogy elkezdtem érdeklődni az együttes után. 2-3 éve ismerem a számot, és még mindig úgy tetszik, mint amikor először meghallottam, csak annyi a különbség, hogy mostmár tudom, miről szól.

Bocs, amiért ilyen későn válaszoltam a kérdésre!

12/L

2010. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!