Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitárról?

Mit gondoltok erről a gitárról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 21. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

No name, ennyiért kapsz Vintaget is, az jobban megéri.


[link]

2012. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bukor ***** válasza:
Kezdőknek nem ajánlom ezt a les paul alakot. Szerintem nehéz rajta megtanulni játszani. Bocs ha esetleg nem kezdő vagy de én is már 2 éve gitározok és nekem még mindíg furcsa ez az alak a strato után. Meg 60k-ért sz*r Vorson-t??? Ez vicc... Ilyet vegyél inkább sokkal jobb és kényelmesebb [link]
2012. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondjuk jót mond. Bár nem szabad elfelejteni, hogy a gitározás játék... amit olyan játékszerrel kell űzni, ami tetszik az embernek, ami inspirálja... és hát ha minden kedvenc előadója Les Pault használ, akkor bizony ő is azt fog. Aztán majd 1 év múlva meggondolja magát és vesz egy igazi gitárt. :D Nem, csak viccelek...
2012. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, utolsó jó helyen kapizsgál, már gitározok egy éve, és igen, kedvenceim ( Slash, Joe Perry és még sok más ) Les paulon játszik, én is ezzel kezdtem már megszoktam :D

Csak érdekel h mit gondoltok róla mert színre, kinézetre nagyon tetszik, csak a márkától félek egy kicsit... Adatokról mi a véleményetek? :D

2012. ápr. 22. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Stratocastereket nem szeretem annyira, talán még az SG forma, vagy a BC rich Beast/Warlock, de igazán a Les Paul a favorit
2012. ápr. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!