Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta, esetleg keverék...

Milyen fajta, esetleg keverék kutyát ajánlotok egy kezdő kutyásnak?

Figyelt kérdés
Sose volt még kutyám,kis korom óta arra vágyom mivel saját házam van már és megfelelő anyagi hátterem is van úgy gondoltam bele vágok!Panelban lakom tudom,hogy nem a legszerencsésebb de egy 17 éves álmom telyesülne be:)Kb napi 8órát tudok vele foglalkozni.Mindenképp valami kistesü nem túl sok bunda gondozást igénylő,könnyen tanítható kezdő kutyásnak valót keresek!
2009. dec. 2. 17:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

É n a schipperkét ajánlom. Pici, 3-9 kg, de olyan a természete, mint egy nagy juhászkutyának. Természetében és kinézetében a mudira meg a belga juhászra emlékeztet, csak sokkal kisebb. Sajnos elég ritka fajta, de azért lehet kapni Magyarországon is.

[link]

2009. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a németjuhász,a retriverek , a puli,tacsi!Ezek sok szerencsét a kutyushoz!
2009. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző: ezek közül csak a tacsi kistestű...
2009. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
tacsi! nekem is az van 13 éves vok és mi is panelban lakunk!semmi rosszat nem csinál a kutyus...nagyon jó kutya!csak annyi h makacs...de a miénk nem annyira :)
2009. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
tacskó vagy palotapincsi.... nekem konkrétan a 2 keveréke van. nagyon fajin :)
2009. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Áruld már elnekem,hogy mitkezdjek panelbe egy németjuhászal?:) amúgy nekem nagyon tetszenek de panelba..A tacsinál kicsit lehetnagyobb kb ilyen Jack Russel méretü:) tudtomal a tacsi kisebb(nem akarok hülyeséget mondani)Jah és igen,hány éves kutyát tartotok elönyösebbnek?
2009. dec. 2. 18:17
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a tuti, ha bemész egy menhelyre, és elmondod ezeket, meg fogják találni neked a legmegfelelöbbet.
2009. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is tacskó,vagy palotapincsid legyen,ezek aranyosak,és kicsik!

Vagy akár egy J.R terrier.:)

2009. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
18.19-cel értek egyet. menj el egy menhelyre. ott aztán lesz miből választani és nagyon szívesen segítenek is. hagy ne álljak le magyarázni hogy miért is...
2009. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Én is a menhelyet javaslom! :) Esetleg fajtamentőket. Pl.: Spániel fajtamentés :)
2009. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!