Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Holnap megyek Nightwish-ra,...

Holnap megyek Nightwish-ra, nem voltam még ilyen nagy koncerten. Mit vihetek be magammal?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy pl. innivalós üveget elvesznek tőlem, megnézik, mi van nálam, stb?

2012. ápr. 28. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez változó, de szerintem innivaló nyugodtan lehet nálad. Amúgy tudsz bent is venni inni, nem csak alkoholt. A táskádba belenézhetnek, megmotozhatnak de semmi vészes.
2012. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
változó nagyon. van hogy meg se nézik mondjuk egy deák bill koncerten, de pl az ilyen nagykoncerteken mindenkit átnéznek stb, semmi enni-innivalót, illetve veszélyesnek minősülő tárgyat. a jegyed hátoldalán minden ilyesmi rajta van. üdítős flakont, esernyőt botot üveget láncot, kést stb.
2012. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)


Igazából azért kérdeztem, mert kell, hogy legyen nálam gyógyszer (egyszerű fájdalomcsillapító, semmi extra), ahhoz meg kell víz is...

2012. ápr. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!