Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok ehhez a gitár...

Mit szóltok ehhez a gitár összeállításhoz?

Figyelt kérdés

Gitár: [link]

Pengető: [link]

Tremolókar: [link]


2012. máj. 2. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Khm. A gitár ok.

1. minek akkora pengető? egy stratocasterhez? dunlop tortex pengetőt ajánlok, 0,7-es méretben, az pont ideális, nem is túl vékony, nem is túl vastag.

2. tremoló kar jár a gitárhoz...

2012. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek tökéletes, jó gitárokat csinál a Squier, viszont ha még egy 20ezret rá tudsz szánni, akkor már vehetsz Affinity szériásat, ami egy komoly zenekarban nagy cuccon is megállja a helyét. Viszont ha erre van csak anyagi keret, akkor is lehet egy jó gitárod abban az esetben, ha tökéletesen be van állítva! Ez alatt a következõket értem: az oktáv legyen pontosan beállítva, a nyak nyílegyenes legyen, és a tremolórendszerbe legyen berakva egy plusz rugó. Raksz rá egy jó kis 9-es, vagy 10-es Fender [esetleg Ernie Ball] húrkészletet, veszel egypár 0.77 - 1.00 mm-es Dunlop vagy Fender pengetõt, aztán olyan gitárhangod lesz, hogy meg se hallják rajt, hogy egy nagyon kezdõ kategóriás gitárod van. Tremolókart és minden szerszámot meg természetesen kapsz hozzá, ami a beállításhoz szükséges.
2012. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de most az affinity az csak 40000FT :D nem?
2012. máj. 3. 13:18
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat
2012. máj. 3. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, itt most 40-ért van az Affy, én meg is vettem, nagyon szeretem.

Viszont tremolókart nem adtak hozzá, de azt hallottam, hogy ezeken a gitárokon csak arra jó, hogy elhangolódjon tőle..

2012. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen pengetőt vegyél, nagyon zsír: [link]
2012. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pengetőből olyat vegyél ami neked tetszik, ne hallgass senkire.

A hangszerdiszkont (ha kéred) küld mindegyikből 1-1 darabot, sokáig én is a Gator-t használtam, de már váltottam Tortex háromszögre, nekem ez jött be leginkább.

A többit megírták a kollégák, tremkarra kérdezz rá, hogy kapsz-e, és inkább az Affinity ;)

2012. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!