Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett mindenki ilyen...

Miért lett mindenki ilyen divatmajom?

Figyelt kérdés
Mindenki csak néz amikor meghallják, hogy milyen zenéket hallgatok... pl: Alvajárók, Zoltán Erika, Ámokfutók, V-Tech, IceMC, AliceDeejay... sokan azt sem tudják, hogy kik ezek... mindenki csak ezt a hülye DubStep förtelmet hallgatja. A régi idők zenéi ('80, '90-es évek) sokkal jobbak. Tiszta hülyének néznek a zenei ízlésemet illetően. Miért mindenki ilyen divatmajom????
2012. máj. 6. 00:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
F/15
2012. máj. 6. 00:30
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem mindenki, "csak" a többség. Ez a mostani mainstream média, az agyatlan tömeg pedig azt eszi, amit lenyomnak a torkán.

Rám is néztek már furán, amikor a "mit hallgatsz" kérdésre a válasz Chris Spheeris, Enigma, Pink Floyd, Oldfield, vagy Vangelis volt a válasz. Az Edda-t még úgy-ahogy ismerik, de ha azt mondom, hogy Szörényi, Vikidál és István a király a városligetben, akkor azt se tudják, hogy eszik-e, vagy isszák...

Nem kell törődni velük, a zene nem arról szól, hogy _más_ mit hallgat, hanem hogy számodra hogy tetszik és _mit_mond_ egy-egy szám.

2012. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja, HBB-től a vadászatot már meg sem említem, pedig még ma is van mondanivalója.. :)
2012. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Jaj, ez a téma már kismillószor ki lett vesézve. Engem már nem is érdekelnek a divatmajmok. Mára olyan szintre jutottam, hogy jobban idegesítenek a divat-hipszter Beatles fanok... mert nagyon cool ám, ha Beatlest hallgatsz, ha meg nem ismered, menj vissza falura. Kíváncsi lennék, nekik ki mutatta meg a Beatlest, mert hogy nem a Szigeten látták őket tavaly, az hót ziher. ;) Hát persze, rákerestek dzsitubén, aztán ők a nagy fanok. Mert most az a cool. Ja, meg Nirvana fannak lenni. Kérdezel tőlük 3 számot, de a Come As You Are és a Smells Like Teen Spiritnél megáll a tudomány. De azért cool. Hipszter.
2012. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Én nem vagyok divatmajom, de nem is hallottam még ezekről, amiket felsoroltál. Talán azért, mert inkább angol zenéket hallgatok. Vannak sok mai zene is, ami jó, de DubStep... van néhány "tűrhető", úgy ahogy. De ettől a Fluortól, meg SP-től hányni lehet...
2012. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
51%

'nem is hallottam még ezekről, amiket felsoroltál',

'inkább angol zenéket hallgatok'

Jujjjjj.. :DDD

Pink Floyd. Cambridge. David Gilmour, Fender Strat #0001. Roger Waters.

...és azok a szólók...

http://www.youtube.com/watch?v=hUYzQaCCt2o


Vagy én vagyok túl öreg, vagy izlésficamot kapott a mai gyermekek egy része.. :)

2012. máj. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6-os:

Az nem az 1-es strat, de jól szól :)

A #0001 itt van: http://www.youtube.com/watch?v=4N82TLB03Vk

2012. máj. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó, amiket felsoroltál, én még azokon nőttem fel :) Snap, Haddaway, Masterboy, DJ Bobo, La Bouche... De azért meg lehet nézni, egy csomó számukat feldolgozták már, szóval mégis csak valamilyen szinten ők a példák, mint ahogy a régebbi együttesek esetében is. Ez a mai "zene" meg... inkább nem véleményezem XD

26/F

2012. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
DupStep szerintem nem minősíthető zenének! Én azokkal is jóban vagyok amiket te hallgatsz de én inkább az ütősebb vonalat is képviselem. De igazából a lényeg, hogy LEGYEN BENNE HANGSZER!
2012. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hááát, ha már 80-as, 90-es évek akkor abból az időszakból jobbakat is találhattál volna.
2012. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!