Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová lettek a férfiak? Mindenk...

Hová lettek a férfiak? Mindenki metroszexuális, meg divatmajom. Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2 végletet látok. az egyik testresimuló farmert húz mint a nők, kint van az alsógatyája, hatalmas napszemüveg, festett tükéletes kivasalt/borzolt haj. néha szoliba is mennek, meg alapozót kennek magukra. rózsaszín pólóról ne is beszéljünk. a másik végletet alkotják az igénytelenek. összességében a viselkedésükre se tudom azt mondani, hogy férfias. bunkó, pletykálkodó, nyávogó majmok lettek. tudom ez az egész azért általánosítás, de budapesten csak ezt látni a fiatalok körében. merthogy róluk beszélek. teljesen el fognak tűnni a férfiak? amúgy az igazi nők is eltűntek. férfiak nélkül nincsenek nők - és fordítva. nekem nagyon nem tetszik ez a divat... 21/L
2011. máj. 5. 23:20
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
ja és úgy látom az intelligencia se erény ma már... elszomorít
2011. máj. 5. 23:26
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Neked se? Én azt sem értem, hogy a tahó kopasz kigyúrt állatok azon kívül, hogy védelmipénz-szedésből van pénzük, mi másért kellenek a plázap*csáknak?! Ezek mellett igazat kell adnom neked kérdező. Amikor én voltam 21 éves, ilyenek még ritkán voltak. 28F
2011. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

"Arról van szó, ha te szólsz, ne lohadjunk,

de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb..."


József Attila

2011. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
34%

"a másik végletet alkotják az igénytelenek. "


Ebből az jön le, hogy aki nem b.uzis, az meg igénytelen. Erre mit mondjak? Azabaj... Persze igen, igénytelen az a férfi, aki nem borotválja a lábát, nem jár szoliba, nincs oda a márkás ruhákért, stb., stb. A buta libák szemében, mint te. Összeillesz a metroszexuális férfiakkal.

2011. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
60%
De megmondom hová lettek a férfiak. Az előbb nevezted őket igénytelennek.
2011. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
63%

Ez a "modern" nyugati társadalmak árnyoldala.


A nemi sztereotípiák kezdenek eltűnni.A nők a tapló férfias viselkedést kezdik felvenni,a férfiak pedig nőiesednek mind viselkedésben mind megjelenésben.Persze lehet találgatni az okokat hogy miért.De mindenképpen leszögezendő hogy ez a jelenség a hanyatló társadalmakban szokott megjelenni.


PL:Érdekes mód hogy ez a jelenség több más hasonló jelenséggel együtt ugyanúgy megjelent a hanyatló Nyugat-Római Birodalom társadalmában is mint most.Miután ez a birodalom erkölcsileg teljesen lezüllött,a betelepülő barbár germán törzsek könnyűszerrel zúzták szét az egészet és alapítottak a helyén más civilizációt.


Most ugyanez játszódik le velünk itt Európában.Csak itt nem a germánok,hanem a beözönlő muzulmán arabok,törökök és afrikaiak fogják ugyanezt megtenni velünk.Csak a baj az lesz hogy egy sokkal alacsonyabb értékű civilizációt fognak létrehozni amelyben a főszerepet majd az iszlám játsza.Bár ami a feketéket illeti erősen kétséges hogy egyátalán képesek-e az anarchián kívül bármit létrehozni.

(Persze ez nem most hanem majd 50-100 év múlva fog bekövetkezni.)


A kérdés az hogy engedjük-e ezeket a folyamatokat végbemenni vagy bátran felvesszük a harcot a nyugat társadalmainak szervezetében tomboló pestissel?


20/F

2011. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
az utolsó kettőnek azt mondom, hogy direkt félreértenek. nem fogom magyarázni magam, ha ilyen hülyék hogy nem értik mit mondok. érdekes módon az előttük lévők megértették
2011. máj. 5. 23:58
 8/58 A kérdező kommentje:
bocsánat, amíg a kommentet írtam, kaptm egy szuper választ (!) szóval nem neki szól amit írtam. érdekes módon ő is érti miről beszéltem :) köszönöm a válaszokat
2011. máj. 6. 00:02
 9/58 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom te hol élsz de itt Budapesten az átlagos, normális férfiak vannak többségében a 20-40es korosztályban. Ja, a metroszexuális pedig nem az amit leírtál, ők a normális, ápolt férfiak.. Amit te leírtál mint első véglet, azok a fiatalabbak körében divat, de majd rájönnek hogy gáz... Az igénytelenek meg szerintem nincsenek olyan sokan hogy ennyire feltűnőek legyenek..
2011. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
96%
MÁR FOGLALTAK!
2011. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!