Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik jobb elektromos gitár?

Melyik jobb elektromos gitár?

Figyelt kérdés

ez : [link]

vagy ez : [link]


2012. máj. 7. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

kinézetben a második.

De én ezeket a gitárokat nem ismerem.

2012. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem is kinézetben a második tetszik de sokan írták hogy a soundsation egy sz.r gitár
2012. máj. 7. 20:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Az első. Mindenképp. Ez ne is legyen kérdés. Az Epiphone a Gibson cég leányvállalata, voltaképp az ő dizájnjaikat gyártják, csak nem az USA-ban, hanem a távol-keleten és más anyagokból. A másik valami névtelen cucc, nem éri meg megvenni.
2012. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2012. máj. 7. 20:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez LTD, amúgy hallgass rám, kérlek: gyűjts még 20 ezer Ftot, és vegyél egy Vintage V99-et. Azt ilyen áron semmi nem veri. Az Epiphone jó gitár, de nem 40 000-ért. Sajnos. Csak is a Vintage, ha olcsó Les Paul kell. A videó meg ne tévesszen meg, bármilyen gitárt veszel, nem fog az ilyen jól szólni, az a gitáros kezeiből illetve az erősítőből jön. A gitár minősége csak a tonalitást befolyásolja, a pickupok a hangszínek hangsúlyozását, meg úgy általában azért nem mindegy, hogy 5 perc vagy 5 óra játék után hangolódik el a gitár, ahogy az sem, hogy a húrok zizegnek, mert a bundok sz_rul vannak beütve a fogólapba.
2012. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ne húzzátok le a Soundstationös gitárokat csak úgy, hallás alapján. Én fogtam már és állítom, vannak olyan jó gitárok az árukért mint társaik, nem beszélve arról, hogy tapasztalataim alapján a hangszerdiszkont csak vállalható márkákat forgalmaz, nem hiába nincs harley benton és társai.
2012. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ebben az árkategóriában biztosan Yamahát vennék, de ha feltétlenül a Les Paul forma vonz, akkor az Epiphone-nal nehezebb mellélőni.
2012. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Les Paulbol nem lehet kicsikarni olyan hangot mint az LTD Guitar RIG el?
2012. máj. 8. 07:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Az LTD is les paul forma és gondolom félre értetted amit írtam: csak annyit szerettem volna mondani, hogy a legolcsóbb gitár is tud jól szólni, ha az ember tud játszani és jó erősítő (szimulátor) van kéznél. Szóval nem szabad, hogy ez megtévesszen.
2012. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kösz :))
2012. máj. 8. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!