Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnék megtanulni elektro...

Hogy tudnék megtanulni elektromos gitáron játszani?

Figyelt kérdés
Sok rock számot hallgattam és nagyon tetszik ez hangszer. Kitől tudnám ezt megtanulni? Vagy ezt otthon is meglehet netes anyagokból? Kb mennyi idő, mire az ember már el tud játszani pár számot?

2012. máj. 7. 17:56
 1/7 anonim válasza:
Attól függ milyen szintre akarsz megtanulni, van-e gitárod és egy élet amíg olyan szintre űzi az ember hogy mindent tökéletesen tudjon de reggel még válaszolok csak erre a pár kérdésre válaszolj :)
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs még gitárom, milyen szintre? Pl el tudja játszani pár ismertebb rock dalt.
2012. máj. 8. 21:54
 3/7 anonim válasza:

Akkor simán meglehet a netről tanulni akár 2 hónap alatt is de ha "minőségien" akarsz megtanulni tehát akkord skála akkor érdemesebb tanárnál ajánlok a figyelmedbe egy oktató videót ahol skálázást mutat meg egyet ami csak számot :

http://www.youtube.com/watch?v=lrDnrz4FEA4 ez csak számot http://www.youtube.com/watch?v=-_DQM4TO89o&feature=relmfu ő az alapoktó kezdve mondja el neked a dolgokat és akkor ajánlok figyelmedbe gitárt és erősítőt is ha elektromoson akarsz nem kezdik ki annyira a kezed én is elektromoson kezdtem semmi bajom ez a gitár:

[link] vagy ez is jó [link] erősítőt pedig [link] vagy ez [link] kábelt meg ilyeneket szerintem te is kitudod választani hevedert meg még szerintem nem muszáj mert úgy nehezebb lefogni a hangokat remélem tudtam segíteni és jó gitározást

2012. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a videokat, meg a többi linket!

Gitárt rá tudom kötni számítógépre is fülessel használva? (nem szeretném megőrjíteni a szomszédokat)

Amúgy így elsőre jó bonyolultnak tűnik :)

2012. máj. 11. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jó hangkártyával igen.
2012. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi számít jó hangkártyának? Mit kell tudnia?
2012. máj. 11. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha komoly szinten akarsz megtanulni akkor azt ajánlom, hogy vegyél egy klasszikus gitárt kezdetben, mert sokkal nehezebb azon tanulni, és azután az elektromos könnyebb lesz, tapasztalat :-) Ajánlom a skálázást a figyelmedbe, meg kezdetben a húrok pengetése, váltott pengetés (alapvető finger picking az szerintem alap ha komolyan gondolod), fel-le pengetés pengetővel, stb.stb :-)
2012. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!