Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 12 évesen nem késő elkezdeni...

12 évesen nem késő elkezdeni zongorázni ha már előtte játszottam és még játszok is más hangszeren?

Figyelt kérdés

most lesz 3. éve hogy trombitálok,5 éve hogy furulyázok és 5 éve hogy szolfézsra járok.Amikor felnőtt leszek akkor hangszer tanár és ének tanár szeretnék lenni ez már biztos,már szakközépeket is néztem am. ebben az évben csak ötöseim voltak ezekből a tantárgyakból.Imádom a zenét és inkább a komoly zenét szeretem.Attól félek hogy ha most kezdem el a zongorát akkor már késő lesz.:/ Előre is köszönöm a válaszokat.

L/12



2012. máj. 12. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy is :) én általános 5.ben zongorázta megy évet. aztán sokáig semmi, és szakközép 10-ben gitárt. azóta eltelt 10 év, és nem mondom h. késő volt :p
2012. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és a tanáraim is mopndták hogy megérné elmenni szakirányba.
2012. máj. 12. 10:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. máj. 12. 14:48
 4/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem az hogy előtte tanultál már más hangszeren is könyebbé teszi a tanulást!! :D
2012. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem kezdd el minél hamarabb, de nem késő. aki pl fuvolatanár lesz, az nem hiszem, hogy gyerekkora óta zongorázik:)
2012. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sosem késő elkezdeni egy hangszer tanulását sem.:)
2012. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!