Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok olcsón szintetizátor...

Hol tudok olcsón szintetizátort venni? Kb mennyi a minimum amit érdemes érte adni?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy profi legyen, csak gyakorolgatni szeretnék, hogy ne felejtsem el amit tanultam. (Szóval nem gyerek szintetizátorra gondolok)
2012. máj. 28. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én első hangszerem egy Yamaha PSR-225GM volt, azonban hamar kinőttem. Vettünk egy Roland EXR-5-öst, amit a mai napig használom, de kezdem érezni a korlátait. Azt javaslom, hogy vegyél most egy komoly hangszert, és ne egy gagyit, amit úgyis le fogsz cserélni. Egy Roland E-60-as jó választás, ha kísérőautomatikás kell, de ha van rá keret, akkor vegyél inkább egy Roland G-70-est vagy egy Roland E-80-ast, esetleg egy Yamaha Tyros 3-at vagy 4-et. A Korg gyártó termékeit nem ismerem nagyon, de talán még egy Korg PA-50-es is jó lehet. A Casio hangszereket pedig nagy ívben kerüld el.


Ha szintetizátor kell kísérőautomatika nélkül, akkor a Roland Fantom sorozat valamelyik tagját tudom ajánlani, esetleg a Korg OASYS-t (igen, ez kb. 2 millió FT). Ezekről hallottam jókat.

2012. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem van egy elado casio szintetizátorom, nagyon olcsón!!!

Mi anno 1 hónapja vettük a szintit egyszer volt használva max 30 percet 110.000 ért vettük, de én mégis 60.000 ért adom... mert kell sürgősen pénz...! Ha érdekel: [link]

Nézd meg és hívd fel ezt a számot napközben oda nem a jobbik van megadva:06704549055

Eljöhetsz megnézni, kipróbálni, és le is lehet belőle egy keveset faragni az árából!!!

2012. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!