Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kb. egymillió forintot hogyan,...

Kb. egymillió forintot hogyan, hol érdemes lekötni és minimum mennyi időre lehet, hogy kamatozzon is? Ja, és kb. mennyit kamatozik egy ekkora összeg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A PSZÁF honlapján van betétkereső program.

Nekem a Körmend és vidéke Takarékszövetkezet tűnik most a legjobbnak a 8%-as kamattal.

[link]

2011. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Diszkontkincstárjegy, vállalati kötvény, államkötvény befektetési alapok. Egy év alatt elérhető hozam 6,5-12%

Ezekhez értékpapírszámlát kell nyitnod. Néhány helyen ingyenesen vezetik. Online tudod a papírok megvásárlását intézni, ki sem kell mozdulnod a szobából, hogy a legmagasabb kockázatmentes hozamokat elérd.

2011. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz egy 30%os kamattal, ami havi. Nekem még ez tünik eddig a legkifizetődőbbnek.
2011. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen időre gondoltál, mi,k a fontossági szempontjaid, milyen kockázatot vállalsz?

Én a hosszú távú, biztonságos megtakarítások híve vagyok, amit nem terhelnek meg kamatadóval, és az elmúlt években hozta az évi 8%-os hozamot.

Ha ez érdekelhet, akkor írj nekem.

2011. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Havi 30%? Olyan nincs. Vagy ha igen, akkor bemutathatnád.
2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, ez a havi 30% nekem is gyanús..
2011. aug. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!