Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sztetek jo gitar ez?

Sztetek jo gitar ez?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 28. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Árfüggő, na meg hogy tényleg milyen. Ha megveszed akkor vigyél magaddal egy olyat, aki rendesen ért hozzá, nehogy rádsózza.
2012. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen névtelen hangszer biztosan nem vennék, előítéletek ide vagy oda...
2012. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem ettol a csakotol akarom meg venni,hanem egy zene boltban pont ilyen van.
2012. máj. 29. 11:55
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez konkrétan egy f*s, bocsi...a márka nem érdekel de a gitáron látszik 7-8 éve gitározom némi tapasztalattal és szerintem nem is karakteres. Minden második gitárosnak ilyen van és már unalmas ez a forma. Valami egyedibbet keress szerintem. Már ez is jobb: [link]

meg ezeknek is meg van a karakterük és nem hétköznaposak:

[link]

[link]

2012. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Te most komolyan leszóltad a stratocaster formát? Mindenkinek ilyen van? Költözz ki a barlangodból, öcsi.

Mellesleg erre belinkelted a második leginkább elkapott formát, a Les Pault. Aztán két metálgitárt 52 humbuckerrel. Gratulálok. Ízléses figura lehetsz.

2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jólvan. Ízlések és pofonok. És az utóbbiból kapnál tőlem eleget ahhoz hogy végre felébredj. A stratocaster formára ki fogja azt mondani neked hogy hűha, azt k*rva de jó? Oké hogy híres és világhódító a cucc, de nem tudom miért kattan rá mindenki. 30 éve még újdonság volt, 20 éve jó volt, 10 éve már megszokott és mára már unalmas lett. Többet nem írok ehhez a témához. Elnézést mindenkitől akit megsértettem az előbbi véleményemmel, és szíveügyébe. belekötöttem.
2012. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...ja és nem vagyok az öcséd és a második kettő nem metálgitár hanem punkrock beállítottságú. Köszöntem.
2012. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki fogja azt mondani, hogy hűha? A MA ÉLŐ leghíresebb gitárosok fele stratocastert használ. A stratocaster soha nem lesz divatjamúlt. A zongora, mint hangszer sem. Ez egy külön világ... és ha most eltekintünk az ostoba jövendölésektől (nem lesz élőzene 20 év múlva), merem állítani, hogy ez a gitár még évszázadokig megállja majd a helyét és folyamatosan íródnak majd rajta újabb és újabb darabok. Többek között Jimi Hendrix szellemét is magában hordozza, már ez is hatalmas védjegye... az, hogy te a torzított gitárok világában élsz, nem jelenti, hogy más nem létezik és azt sem jelenti, hogy ezek a kultúr körök kisebbek lennének a punk és hard rock táboránál... éltem mindkét világban.
2012. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg ahogy mondod, ízlések és pofonok. Mindenki tudja, hogy milyen hangszeren szeretne játszani, lehet tanácsokat adni de ilyen offenzív jellegű kritikákat nem, mert értelmetlen. Ismét idézlek: ízlések és pofonok.
2012. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!