Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az LMFAO (bocs ha rosszul...

Chrishu kérdése:

Az LMFAO (bocs ha rosszul írom) mit hív party rocknak és miért?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a zenéjüket, de miért hívják a bulikat party rocknak amikor semmi közük a rock-hoz?

2012. jún. 3. 13:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"Az általad/általatok oly hűen tisztelt "metálvilla" Amerikában egy mexikói utcai banda (HooverBoys) jele."



Hát te eszméletlen hülye vagy.

A metál villát Ronnie James Dio találta ki és ő használta először a koncertjein.

Am meg hol van több rajongója a technonak mint egy legendás rock/metál bandának. Beatles, Metallica, AC/DC, Guns N Roses, Nirvana, Led Zeppelin, System of a Down stb...


Mondj már egy legendás DJ-t. Az ilyen csicskák mint Skrillex hol vannak John Lenonntól, Slashtől, Kurt Cobaintól. Ugyan már. A technó hamarosan kihal, míg a rock örökké fennmarad.

2012. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

"különböző hangszerek ritmikus, idillikus, harmonikus csengése"


Na igen itt bukott meg a techno/dubstep. Nem hangszerekkel játsszák, még csak nem is azzal veszik fel, csupán hanghatásokkal(ajtónyikorgás, 2 robot dugása..). Másik, egyáltalán nem harmonikus és ritmikus...

2012. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A ROCK ÖRÖK ÉS ELPUSZTITHATATLAN!

ÉLJEN A ROCK! ÉLJEN A METÁL!

2012. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Hát nincs vége a vitának... Mindegy... Beszállok

Ahogy én szoktam mondani: Amíg a föld kerek, lesznek Dupstepesek,

De a Föld kis híján ovális, szóval jó nekünk a metál is!

Metál és rock mindörökké!! \m/

2012. jún. 5. 15:53
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Helyes
2012. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
6%

"A metál villát Ronnie James Dio találta ki és ő használta először a koncertjein. "


TE vagy hülye, barátom!


[link]


Bocsánat, én is tévedtem, nem a HooverBoys, hanem a LatinKings, de akkor is... Google-z rá, és kapsz többet, Mr. Balf*sz...

2012. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
8%
Ha meg neked a LMFAO nem harmonikus és főképp nem RITMIKUS, akkor szaladj a legközelebbi fül-orr-gégészetre, mert komoly gondok mutatkoznak a hallásoddal, te félnótás!
2012. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
amúgy nekem a dupsteppel csak az a bajom, hogy egy csomóan divatból hallgatják, és az együttesek/zenészek fele is csak divatból csinálja ezt... Ha holnap a sátánista, vérengző (és jó) black metal lenne a divat minden divatmajom azt hallgatná... aki azért hallgat dupstepet mert szereti, azzal nincs bajom...
2012. jún. 6. 13:58
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

b*szodjmeg ! neked az a ritumus hogy.. tuc tuc tuc tuc tuc?... szánalmas gyökér! te keress fel inkább egy elmeintézetet mert gondok vannak abba a nyomi fejedbe.

még a dupstep ritmusos.. atyaúristen..

2012. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsánat, én is tévedtem, nem a HooverBoys, hanem a LatinKings, de akkor is..."


OMG Nézd már meg azt a jelet! A hüvelykujja kifelé áll, tehát ez nem metál villa. A metál villánál a hüvelykujjat nem kifelé tartják hanem hozzászorítják a gyűrűs és középső ujjhoz....


[link]


[link]


Szal kuss és minden tisztelet Dionak!

2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!