Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az LMFAO (bocs ha rosszul...

Chrishu kérdése:

Az LMFAO (bocs ha rosszul írom) mit hív party rocknak és miért?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a zenéjüket, de miért hívják a bulikat party rocknak amikor semmi közük a rock-hoz?

2012. jún. 3. 13:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
24%
Emberek! Elég! Van, aki dubstep fan, van aki a metálra esküszik. Én LMFAO rajongó vagyok, nem divatból, mivel nálunk lenézik az LMFAO rajongókat. De simán meghallgatok akármilyen metált/rockot, és bírom is őket.Szerintem viszont abban mindenki egyet ért velem, hogy inkább LMFAO, mint "nafigyumár, mondommiaszitu, te lány émmeg fiu, na mizumizumizu?" illetve Rágógumi, Kubai ritmus, és egyéb nyalánkságok (remélem érzitek az iróniát)
2012. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
13%

Mélyen tisztelt metál, meg rock rajongó. (akivel tudományos vitába elegyedtem)

A rockot én is szeretem. Példa: Forever The Sickest Kids

De az értelmeset rockot!! nem azt, ahol egymás szakállát rágcsálják, dühöngenek, kifordulnak az agyukból, szétverik egymást, bűzölögnek, tönkreteszik magukat vagy 12345678910 tetoválással (ami persze gyönyörűen mutat az öregek otthonában később), teleszurkodják a pofájukat midenféle sz*rral, és mindenegyes koncert után új gitárt kell szerezniük. semmi bajom azzal, hogy szereted a rockot, de attól még nem kell lefikáznod más zenét. és a dubstep, mega "tuctuc" zene nem csak abból áll, hogy megnyomod a play gombot. azt is eszméletlen nehéz megcsinálni. sztem is fejezzük be ezt a vitát, és éljük tovább az életünket a rockzenével, meg a dubsteppel, meg mindennel :D

2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó kettő.. nos akkor fejezzük be a vitát azzal a szocihopata rockereket énse bírom. se a fluorféle fegyház szökevényt oké ebben egyetértünk. legfőbbként ilyesmi zenéket halgatok http://www.youtube.com/watch?v=pz2SyJQ60b4 azaz.. normális rockot és metált.
2012. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
30%
Ha szereted ezt a stílust, akk hallgasd meg a Forever The Sickest Kids-et, ők nagyon jók. :D
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%

fuuude felbasztok :D

oldalakon keresztül tudnám fejtegetni a véleményem, de visszafogom magam, és csak annyit írok, hogy mötál forevör

2012. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Az oldal tetején lévő 2 válaszolónál a pont(részben)
2012. jún. 7. 18:45
 27/30 anonim ***** válasza:
87%

Azaz te!! Van néhány ember rajtam kívül, aki nem szereti az LMFAO-t. mindig is azt hittem egyedül vagyok!! amúgy én sem értettem idáig soha hogy az LMFAO-nak mi köze a rockhoz. De most meg tudtam.

amúgy ezekhez a gépzenékhez nagy dolog nem kell, mit pl az LMFAO. Úgy mondjátok Istenem milyen jók és hogy ha majd ekkora sikered lesz akkor kritizáld az LMFAO-t s az ilyenek. Hát nem azért, de csak szökdösnek a színpadon, s ordítanak. Az nektek zene?? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az zene, ahol igazi hangszerek szólnak, az énekesnek hangja van, s olyan koncerteket lenyomnak, hogy 3 napig be vagyok pörögve. Sajnos a Party Rock Aantemet lehetőségem volt megismerni, mivel anno minden ismerősöm ordította hogy Every day'm a shuffiling. Azt hiszem így kell le írni. S gondoltam rákeresek erre a számra, de megláttam ezt a két bohócot akik benne vannak. S a röhögés elfogott.


S amitől sokan hallgatnak Lmfao-t, mert az a vagány ma, nem azt jelenti hogy tudnak valamit.

2012. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
Kedves utolsó válaszoló! Te az akusztikus zenét szereted. Megértem. Én bírom az lmfaot, de nem azért mert divat. Abban viszont egyet értek, hogy az embernek szüksége van egy kis rock vagy popzenére. Én is sokat hallgattam lmfaot, de utána éreztem, hogy valami mást is kell. :) De (ezt már vagy itt 3x leírtam) mondjuk attól, még hogy neked nem tetszik ez a stílus attól még másnak tetszhet. ÍZLÉSEK ÉS POFONOK! :) Szerintem az lmfao zenéje is jó, és a rockzene is jó. Mind szeretjük a zenét, akk mért veszekszünk? :D
2012. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

19:51 vagyok.

Hát igen. Akusztikust is hallatok :) . Meg rockot is. Meg jazz-t. Meg mindent ami hangszerrel van játszva, mert azt tudom hogy ér valamit. És ahogy olvashattátok, az LMFAO zenéiről semmi rosszat nem mondtam. Csak azt mondtam hogy úgy néznek ki mint a bohócok. De ilyen stílus is van. És ilyen party rockos izé is. Tiszteletbe tartom, nem fosozom le őket. Csak simán nem szeretem. Mert tudom hogy valakinek tetszenek, s tudom milyen érzés mikor leszólnak olyan embereket akiket szeretek.

De azt utálom mikor megmondom hogy én nem szeretem az LMFAO-t, sem Skirlex-et, s olyan rusnyán megnéznek mintha azt mondtam volna hogy a Fizika tanár szexi :)) Sőt akkor annyira meg sem néztek volna. Miért kell beszólni azoknak, akik nem szeretik őket? Olyankor úgy fel tudnak idegesíteni. -.-

2012. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
30%

A rock/metál rajongóknak üzennék valamit. (Kélek olvassátok végig, és ne csak ész nélkül pontozgassatok le.)

Ha ízlésről van szó, nem mondhatjuk, hogy "ez jó, ez szar", hiszen ami neked zene, az másnak lehet hogy nem tetszik. Ugyanígy fordítva is; amit te nem szeretsz, az a másik embernek a kedvenc száma is lehet. Egy zene akkor jó, ha te azt úgy gondolod, de számolni kell azzal, hogy a szomszéd meg pont másképp gondolja. Ezenkívül nem szükséges egyfajta stílus hallgatásával leélni az életedet (akinek nem inge, természetesen nem veszi magára.) Szerinted miért tudott a Korn és Skrillex együtt dolgozni? Az egyik rock, a másik dubstep, két külön világ - mégis képesek voltak becsülni egymás zenei stílusát, és összehoztak egy rendes számot. Ugyanez a helyzet Lady GaGával és Marilyn Mansonnal. Mikor hallottad GaGát rockot énekelni, vagy Mansont a pop irányában tevékenykedni? Soha, mégis képesek voltak együtt egy új zeneszámot összehozni. Ha nem lenne együttműködés, ha az ellentétek nem vonzanák egymást, a világ unalmas lenne. :)

Ennyit a "jó zene - szar zene" elvről.

2012. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!