Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez rocker külső?

Ez rocker külső?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jún. 10. 16:52
 1/8 rajcziz ***** válasza:
Nem, de ha tetszik, hordd. Úgyse a kinézet mondja meg valakiről, hogy rocker-e.
2012. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezzel teljesen egyetértek.


Amúgy nekem is hasonló külsőm van évek óta, és mióta élek azóta rock zenét hallgatok/jászok, mégis azonnal leszólnak, hogy semmi közöm a rockhoz, meg biztos csak mondom, közbe az miért lenne "menő" ha valaki azt állítja, hogy rocker...


Sokan le vannak maradva, hogy csak azok a rockerek, akiknek 1 méteres hajuk van, tetőtől talpig bőrszerkóban, fel kellene őket világosítani!

2012. jún. 10. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a divat rockerhez áll a legközelebb... látszik rajta, hogy ez egy image, nem természetes.
2012. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy milyen zenét hallgatsz nem kell befolyásolja, hogy hogyan öltözködsz.
2012. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de sokan szeretik öltözködésükkel kifejezni azt hogy milyen stílust képviselnek, mit hallgatnak. és akkor egy jó emberismerő már le is vesz pár dolgot az illetőről
2012. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még itt tartasz? én hallgatom a zenét, élem az életem aztán mindenki gondoljon amit akar, mit kell a szót csépelni arra, hogy felvilágosíts valakit...
2012. jún. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chrishu ***** válasza:
Ez divat rocker stílus, de nem a külső mondja meg, hogy milyen zenét hallgatsz. Például én sovány vagyok és ránézésre nem tudni, hogy olyan zenét hallgatok mint egy 60-as évekbeli kigyúrt motoros állat...
2012. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 k.lau13 ***** válasza:

Őszintén szólva most azt mondanám, hogy ha megkérdezed, akkor csak divatrocker, ha nem kérdeznéd, akkor az. Szerintem nincs olyan, hogy rocker külső, vagy micsoda. Az határozza meg inkább, hogy hogyan éled az életed. És... Te tényleg hagyod, hogy beleszóljanak? Szard le őket.



Vagy ha mégis van olyan, hogy rocker külső, (bár nem hiszem, hogy ez bármit befolyásol, persze azért tényleg jó dolog kifejezni, hogy milyen a "stílusod", bár szerintem a rock több ennél), akkor az egészen addig az, amíg nem azért vagy rocker, mert így öltözöl, hanem azért öltözöl így, mert rocker vagy. Tökmindegy hogy mások mit gondolnak, csak te tudhatod, divatrocker vagy-e, vagy nem, ők nem nézhetnek annak. De ezek szerint ők azok, mert az alapján, amit leírtál, náluk viszont egy rohadt bőrdzsekin vagy bakancson múlik az egész. Az már egy másik dolog, hogy az ő szemszögükből ez fordítva van :)

2012. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!