Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek rapper létemre...

Szerintetek rapper létemre félig rocker lennék?

Figyelt kérdés

Igazábol véleményekre vagyok kiváncsi , szóval mindenki aki normálist ir és nem szaroz semmit zöld kezet adok .


Elég nagy rapper vagyok , inkább amerikai rappet halgatok de 1-2 igényesebb magyar is bejön néha.

A sima rock az nemtud lekötni 1 szám van amit régebben néha halgattam(metallica-one) , amugy eléggé anti rocker vagyok .

Viszont rappernek tartom magam és rapper létemre szeretem a J-Rockot , igaz lehet azért mert elég nagy anime fan vagyok .. és ugye anime openingbe nemszoktak rappelni , meg ugyen japó rapper érdekesen nézne már ki :D



2012. máj. 21. 04:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

demokrácia van, olyan zenét hallgatsz amit akarsz.

csak azt mondd már el nekem, hogy miért vagy "anti rocker"?

csak azért mert te a rappet szereted?

mert én rocker vagyok de semmi bajom a rappel és a rapperekkel..

2012. máj. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyszerüen annyira nem jönbe a mai rockzene hogy klb hánynom kell 1-2 "menő bandá"tol, metalicát régebben szerezttem , igényes számai voltak , nem ez ami ma megy , 1-2 múmájer kap mikrofont beleordit valamit torzul azt platinalemenzt kapnak érte pff.
2012. máj. 21. 07:33
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
ebben egyet értek veled az újakat én sem nagyon szeretem, én is inkább régebbieket hallgatok:Twisted Sister, Black Sabbath,AC/DC, Motörhead, Guns N Roses, Metallica...
2012. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ja és én meg pont fordítva vagyok ezzel mint te, hogy én meg régebben hallgattam Sub Bass Monster-t Ő az egyetlen rapper akinek szeret(t)em a számait, de azt meg én nem értem hogy miért annyira nagy dolog az ha valaki kimegy fuxokkal a nyakába valamit elhadar.
2012. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

amit te beleordításnak hívsz, az egy olyan dolog, amit te a büdös életben nem tudsz megcsinálni. pl itt:

http://www.youtube.com/watch?v=HZnVAOepD6U

és ehhez is sok éves hangszeres képzettség kell.

Igazából az ilyen magyar underground hip hop az , amihez aztán végképp semmi tudás nem szükséges. nézzünk meg egyet:

http://www.youtube.com/watch?v=Bz-9Mh67TdE

mi kell hozzá? Az elkényeztetett kölyök énekli, hogy neki milyen rossz, sanyarú sorsa van, és minden versszakban figyelmeztet rá, hogy akkor leszel ember, ha sokat iszol. Igényes stílus... betiltanám az ilyeneket

2012. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyet.

Én soha nem soroltam magam egyik stílushoz sem, és nem ragaszkodom ahhoz, hogy "márpedig-én-csak-ezt-hallgatok". Hozzátenném, hogy (főleg manapság) az ember akaratlanul is elköteleződik 1-1 zenei irányzat mellett, így nekem is a rock/metál a nagy szerelmem, de ugyanúgy van tüc-tüc zene is a telómon (igaz, hogy 100-ból 3, de van).

Egyébként két műfaj van, amit soha nem tudtam meghallgatni, a techno és a rap, mert azoktól a falat kaparom, semmi igényesség nincs bennük, legalábbis számomra.

Az meg már külön rejtély, hogy a J-rockot hogy bírod meghallgatni.

Szóóóval, ott akartam kilyukadni:D, hogy nem tudom, mi értelme ennek a "rapper vagyok, utálom a rockereket"-dolognak. Mindenki olyan zenét hallgat, amilyet akar, felőlem héber népdalokat is hallgathat valaki, ha jó ember. Nem ez dönti el a dolgot.

Azt meg kötve hiszem, hogy ismernéd olyan szinten a mai rockzenét, hogy eldönthesd, igényes-e vagy sem.

A véleményem: nem vagy több 15 évesnél, de ha igen... az már régen rossz:)

2012. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát a rock jódolog. a rep se rossz..

én rocker vagyok .. mai rocknak meg attól függ mit veszünk mert azok közt is van jó.. meg rosszis.. sajnos roszból több.. de ez olyan repbe is van jó meg rossz ugyanígy rockba

mondjuk nekem személy szerint most ez a zenekar a nagy kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=pz2SyJQ60b4

és ezsem régi szám de mégis jó.. :D

2012. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Lehet sokan soha az életben nem jöttök rá, de a két műfajban több közös van mint hinnétek. Ráadásul szerintem keverve is nagyon jó. (Hollywood Undead, Linkin Park stb.)


Amúgy én rappernek tartom magam, de érdekes mód a 3 legjobb barátom mind rocker és soha nem volt semmi ellentét közöttünk...

2012. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan lehetsz, van pár együttes aki egyszerre sorolható rap és rock közés is pl. Limp Bizkit.


Én nem is igazán tudnám meghatározni, hogy milyen zenét szeretek. Úgy tudnám leginkább definiálni, ohgy "jó zenét hallgatok". Ami felöle jó pár zenei stílust.

Ahányszor kérdezik, hogy milyen zenéket szeretek azt hiszem ott kéne ülniük jópár óráig mire feltudnám sorolni.


Amúgy van japán rapper is :P

2012. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
# 6/ ezt elbasztad 1részt jóval idősebb vagyok , másrészt minden barátom rocker .
2012. máj. 21. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!