Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez jó gitár kezdőnek?

Ez jó gitár kezdőnek?

Figyelt kérdés

BMI 002

[link]


Ti melyik boltból szoktatok vásárolni gitárt?

Esetleg tudtok mondani kezdőnek akusztikus és elektromos gitárt?


2012. jún. 16. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én a 20 forint közeli kategóriát messziről kerülném, nem sznobizmus, csak az elektromos gitár már olyan ,hogy kell rá egy kicsit áldozni, hogy kapj egy játszható minőséget.


Én speciel hangszerdiszkont.hu oldalon nézelődök, de olyan cucc ami kipróbálást igényel azt csak hanszerbltban veszem meg, vagy legalábbis ott kipróbálom, kezdőként gondolom nem nagyon tudsz majd mit kipróbálni rajta, de én a helyedbe bemennék a legközelebbi hanszerboltba, lehetőleg hozzáértő cimborával, aztán körbenéznék.


Első fontos tényező, milyen zenét szeretnél játszani, aztán mennyit szánsz rá? Min akarsz megtanulni játszani? Mert akusztikus és elektromos gitár közt ha látszólag nem is, de jelentős különbség van. Ha kicsit pontosítasz kérlek szerintem lesz itt olyan aki segít

2012. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főleg a rock, punk stílus érdekelne de még a jazz is belefér.
2012. jún. 16. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha nem túl vad metálra kell akkor single coil hangszedős gitárt vennék, ezek ugyanis nem bírják annyira jól a torzítást mint a humbuckeresek, viszont fényesebb hangot képeznek és talán jobbak is az említett stílushoz. Én egy Squier bullet stratocaster környékén nézelődnék, de mindenképpen hozzáértővel és csak akkor ha nem nagyon szánsz rá többet.
2012. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!