Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék híres? (Énekes)

Hogyan lehetnék híres? (Énekes)

Figyelt kérdés
Énakkara is járok meg mondták is páran hogy jó hangom van..de nem tudom hogy lehetnék híres? vagy is hogy kezdjek neki? 13 éves vagyok....és tényleg minden álmom hogy híres énekesnő legyek (kérem szépen normális válaszokat kérek)

2012. jún. 21. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

apucinak meg anyucinak rengeteg pénzzel kell rendelkeznie, hogy finanszírozzák a rengeteg reklámot

először is stúdióba kell menni felkell venni egy saját számot, ez rengeteg munka és rengeteg pénz, aztán szerződni kell valami médiával pl mtv vagy viva, hogy egész nap téged nyomjanak, esetleg rtl-klub tehetség kutató műsoraiba kell menned, de az csak akkor jön be ha jó a hangod vagy sok az ismid, hogy nyomják az sms-t pl flour meg sp csak gazdag meleg fattyak akiket nyomattak pénzzel :)

aztán ha már van egy slágered amit egy hónapon keresztül nyomat a rádió mtv meg viva, utána kiadhatsz egy lemezt, esetleg hátha meghívnak valahova fellépni, vagy csak ajánld fel egy közeli klubban, hogy fellépnél. nehéz kockázatos drága folyamat.

2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
kihagytam a legkönnyebbet, Yout tube, felveszed egy dalodat videóra és feltöltöd youtube ra. nem muszáj saját zene próbálj meg pl egy sláger-t elénekelni jobban mint az előadó, aztán próbáld reklámozni a linket, elkéne érned kb 1-100 milla nézettséget és máris világsztár vagy :)
2012. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
x faktor meg hozzá hasonlók, évente legalább 2 ilyen műsor fut. Ha tehetséges vagy ott kiderül.
2012. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogy híres ?? Ne vedd sértésnek de magyar országon te hány emberről tudsz aki kijutott külföldre vagy itt maradt MO-N és világhírű lett??


Van köztük 1-2 de azok már igazi királyok voltak ;-)

Max elmész zsófika cristofel szintre jutsz ;-)

2012. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak híres akarsz lenni, akkor sehogyan. Ha ÉNEKES akarsz lenni, akkor ha van tehetséged, senki sem fog tudni megállítani. A legnagyobb baj a ti generációtokkal, hogy csak a csillogást látjátok az egészből, azt nem, hogy ez mennyi munkával, kitartással, önfeláldozással jár.

Ha celeb akarsz lenni, akkor vonulj be a VV-be. Ha énekes, akkor dolgozz meg érte és ahogyan előttem írták, ezerféle tehetségkutató műsor van. A lehetőség előtted áll...

2012. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
37%
Ha Magyarországban gondolkodunk megteszi egy x-faktor vagy egy megasztár + csillag születik. Apudnak anyudnak tényleg a világhírű énekléshez bizony-bizony be kell szállnia mert nem stúdióba kell cibáljanak hanem elkéne mennetek amerikába x-faktorozni vagy szerencsét próbálni!:S Az anyagi helyzettől függ de nagyon sok szerencsét a karrierhez.:D
2012. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
16%
Annyi elég ha neked van a legjobb hangod az országban! ;)
2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3453072-hogy..


itt a harmadik válaszoló eléggé részletesen leírja a dolgokat és a segítségét is felajánlja. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, vesztenivalód nincs.

2012. dec. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha van pénz akkor irány amerika tegetségkutatói de ha nincs pénz akkor sem kell elkeseredni mert ráveszed a szüleid hogy menjetek külföldre dolgozni(london, los angeles... híres várost próbálj) és lesz pénz is és ott megtanulod a nyelvet és mész a tehetségkutatoba!!! DE EZ NEM EGYSZERŰ mert minden otthoni dolgot feladni és honvágyad lesz én nálam is ez a helyzet ifen itt vagyok külföldön dolgoznak a szüleim de eszembejutott hogy én is ìgy lehetnék híres!!!
2015. jan. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na híres vagy már?
2016. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!