Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetnék híres, sztár?

Hogyan lehetnék híres, sztár?

Figyelt kérdés

híres akarok lenni, de nem Ma-on, világszerte.

én abból kapom az erőt amikor szerepelhetek ha tudom, hogy ezáltal egyre többen ismernek meg és vesznek rólam tudomást, a zene ami érdekel!


2011. jan. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

töltesd fel az ajkadat

kezd el énekelni "Mr.Prezidönt"-nek a Happy Birth Day-t

2011. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudod ehhez több út is vezet. Ha az éneklés ami igazán érdekel akkor jelentkezz majd a megasztárba vagy az X-faktorba(2011-ben is lesz). Ott úgy is továbbjutsz ha tényleg tehetséges vagy. Vagy a YouTube-ra tegyél fel egy olyan videót amikor énekelsz. Ha jó akkor valaki úgyis felfigyel rá. De figyelj hogy ne árulj el magadról mindent. Nem tudom pontosan, hogy a zene szóban te az éneklést láttad e. Ha nem vagy valami hangszeren játszást akkor is mehetsz különféle versenyekre. Ám ne bízd el magad..nem lehet mindenkiből sztár.Én egy kicsit erősnek hiszem, hogy te Világszerte akarsz híres lenni, ahhoz többet kell tenni...
2011. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok még hozzá



[link]

2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nevezz be csillag születikre,ha jó a hangod,én is sztár akarok lenni.

Ha csillag születikre nevezel,lehet hogy a zsűri jónak tekinti a hangod.

Pár hét mulva rajongóid is lehetnek.Ehhez nem kell híresnek lenned,csak tégy amit tudsz!Hajrá!

2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!