Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek neki a gyakorlá...

Hogyan kezdjek neki a gyakorlásnak? Azt mondta az énektanárom bárki megtanulhat énekelni én is megszeretnék hogyan kezdjek neki 16/F mély hangom van sajnos.

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 23:11
 1/3 mbalage ***** válasza:

Az énektanár nem mondta, hogyan kezdj neki??? Szerintem vonulj el egy helyre, ahol senki sem hall, és senki sem zavar. Válassz ki egy egyszerűbb dalt, amit könnyen ki tudsz énekelni. Hallgasd meg, és utána énekeld vissza egyedül - ne az eredetire, hanem teljesen magadtól! Vedd ezt fel mikrofonnal, telefonnal, stb., és hallgasd vissza. Aztán próbálj gyakorolgatni, a problémás részeket kijavítgatni, és később újra vedd fel magad. Hasonlítsd össze a régit az újjal, hogy lásd a fejlődést, és ez motiváljon.


A mély hang pedig egyáltalán nem "sajnos", épp olyan jó, mint a magas.

2012. jún. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a választ ^^;)
2012. jún. 28. 11:00
 3/3 anonim válasza:

16 évesen nagyon könnyen elronthatod a hangodat egy életre...Szerintem várj még. Mutálás után pedig keress egy hangképző tanárt!


Én az vagyok, de a korod miatt nem vállalnálak el. Nem lenne etikus. És valószínűleg még egy-két évig egyetlen a szakmához valamit is konyító kollegám se tenné...

2012. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!