Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért Istenítik sokan Skrillexet?

Miért Istenítik sokan Skrillexet?

Figyelt kérdés
Már úgy unom, hogy mindenhol Skrillex van, közbe meg csak egy senki, én úgy utálom a zenéjét, és az embert is!
2012. júl. 1. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

én nem azt unom, hogy mindenhol ő van, hanem hogy mindenki őt szidja!:D

skrillexet nem szeretni, hanem utálni divat lol

2012. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
miért, van zenéje is??
2012. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
sok a divatmajom... ennyi...
2012. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja!
2012. júl. 1. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én azt sem tudom mi az.

20L

2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Én meg azt unom,hogy fikázzák.Én bírom a zenéjét,de nem istenítem.Ha nem tetszik,ne hallgasd és ne is firtasd,hoogy ki miért szereti.Nem lehet mindenki egyforma.Mi lenne a világgal,pl. ha belőled még 1 lenne... XD
2012. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Már úgy unom, hogy mindenhol Skrillex van"

~Ne foglalkozz vele :)

"közbe meg csak egy senki"

~ Többre vitte, mint amit te el fogsz tudni érni az életben

"én úgy utálom a zenéjét, és az embert is"

Az, hogy nem szereted a zenéjét, nem kell rosszat mondani róla :)

Én is szeretem a zenéjét. Sőt... De nem istenítem.

És "utálod Sonnyt"

Ismered?

Nem!!!

Akkor meg ezt ne mondd. Nem ismered, akkor meg ne az embert utáld :)

2012. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előre elnézést a kisebb regényért, de úgy gondolom, kijár ennek az embernek, hogy végre valaki egy normális véleményt írjon róla.

Ez az ember a világot jelenti nekem. Emlékszem a nővérem úgy mutatta meg pár számát, hogy "Na ez biztos nem fog tetszeni." De tetszett, nagyon is. Először a zenéjébe szerettem bele, aztán a kinézetébe és a személyiségébe. Hihetetlen mennyi erőt tud adni, mikor úgy érzem, hogy senki nincs akivel beszélhetnék. Én azt mondom, nem véletlen, hogy ennyi rajongója van. Persze ez attól függ, mit értünk rajongó alatt, ugyanis a legtöbben úgy mondják magukat a rajongójának, hogy ismernek tőle három számot, és csak azért rajonganak érte, mert amit most csinál és ő maga is nagyon népszerű. Én nem ilyen vagyok. Aki a zenéjét szidja, nézzen kicsi a dolgok mögé. Ő nem "zajt" csinál, rengeteg munkája van az összes számában. Mindemellett kiváló zenész, remek hangja van, tud gitározni és dobolni is, több bandának volt tagja régebben. És nem csak elzenélget, a zene az élete. Egész évben turnézik, közben pedig a számait készíti. Volt szerencsém egy koncertjén ott lenni, és nem csak "gombokat nyomogat". Teljesen egyedi mindegyik koncertje. És nincs elszállva magától. Most őszintén, rengeteg olyan nagy sztár van, aki be sem tenné a lábát Magyarországra. Ő már többször is volt (remélem jövőre is jön). És nem hiszem, hogy bárki is feltudna hozni egy példát, mikor nagyképűen nyílvánult meg. A kinézetét persze nem védhetem, mindenkinek más tetszik, de szerintem ő így tökéletes. Mindenkinek joga van a saját véleményéhez, de aki "lerondázza", azért nézzen bele mélyen a tükörbe. A szimpátiáról? Hát, nem is lehetne szimpatikusabb. Nagyon aranyos ember, ezt az összes barátja és ismerőse alátámaszthatja (páran meg is tették). A másik az, hogy egy nagy humorherold. Néha tényleg nevetnem kell pár róla készült képen és videón, valami mindig rájön. :D

Nagyon remélem, hogy egyszer találkozni is tudok vele, rengeteget jelentene nekem.

Hát ennyi emberek, mindenki kezdjen ezzel a véleménnyel azt amit akar, mindenki mondhat amit akar, történhet ami történhet, az én szívemben mindig egy külön helyet fog elfoglalni.♥

2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nekem mindennél fontosabb Skrillex
2013. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!