Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen könyvet/weboldalt...

Milyen könyvet/weboldalt ajánlanátok gitár tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni csak nem tudom hogyan.Valamilyen könyvet vagy oldalt ajánlanátok?
2012. júl. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezzel kezdtem három hónapja:


http://www.youtube.com/watch?v=uC-WLdCqXpU


Aztán van még kismillió jobb-rosszabb videó, ez azért jó biztosan, mert Ő Alapi István, aki elég szépen letette a névjegyét az Eddában.


Itt az ingyenes anyagokat néztem át:


[link]


De ez is jónak néz ki:


[link]


Illetve sokan a Muszty-Dobay féle könyvet tartják alapnak, jó dolgokat írnak ott is, csak én nem vagyok a népdalpötyögés híve, ezért egyből a mélyvízbe vetettem magam. Sok sikert, és ne add fel! :) Youtubeon kismillió 'How to play XY' videó van, XY a neked tetsző szám neve, az angol kifejezés a "Hogyan játsszuk"...

2012. júl. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én Kállai János Rocksuli című könyvét ajánlom :) abban a legnagyobb alapoktól kezdve tanít és jól
2012. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. júl. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!