Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol keressek embereket rockban...

Hol keressek embereket rockbandába?

Figyelt kérdés

Szeretnék bandát alapítani már egy ideje, de nem találom a megfelelő embereket. Illetve semmit se:// Az emberek ennyire nem nyitottak a közös zenélésre? Gondolom ilyen forumokon meg a kutya sem olvassa el amit kiírnak.

16L



2012. júl. 2. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hírdess a Metal Hammerban! Ismerkedj rock-kocsmákban, tudd meg van-e olyan zeneiskola a közeledben ahol nem csak klasszikus zenét tanítanak!
2012. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben fórumokon hirdettem, volt, hogy hónapokkal később jelentkeztek rá.
2012. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 chrishu ***** válasza:
Hangszerboltok, szórólapok stb...
2012. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gitarshop.hu -n érdemes hirdetni pl..

Egyébként helyileg hol vagy? Meg milyen szinten? :P

2012. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fenyvesi Olívia válasza:
100%
Hátha gondolod akkor megbeszélhetnénk pár dolgot ezzel kapcsolatban de az benne a rossz hogy lehet hogy nagyon messze vagy! de ez szerintem megoldható ;)
2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kecskeméti vagyok. Nem játszom még nagyon magas szinten, nemrég kezdtem:) (1 éve)
2012. júl. 3. 07:50
 8/11 anonim ***** válasza:

És milyen hangszeren játszol? Valamint milyen zenei stílust kedvelsz?

Én is kecskeméti vagyok, aztán szerintem lehet majdnem minden stílushoz találni olyanokat, akiket szintén érdekel. :D (Bár én magam csak pár hónapja balf*szkodom hangszerrel, szóval ez leginkább az ismerősi körömből látom...)

2012. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Zongorán (kicsit komolyabb szinten), meg gitáron játszom. Meg ha arra kerülne a sor háttérvokált is bevállalok.

Amúgy klasszikus rockot szeretek hallgatni/játszogatni. Pl. Nirvana, Led Zeppelin, Alice in Chains, de bármi ami igényes és jó az jöhet:DD

2012. júl. 7. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, olvassák elég sokan a fórumokon. :)

Vagy keress te olyat, aki tagot keres a környéken a már meglévő/hiányos bandájába. Sok olyan banda van amelyik már áll 2-3-4 tagból de azt az egyet aki még kéne, csak nagyon sokára sikerül megtalálniuk, hogy teljes legyen a csapat. :)

2012. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!