Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az embereket megijeszti vagy...

Az embereket megijeszti vagy gáznak tartják, ha egy lány szereti a vadabb zenét: rock, heavy metal zenét + gitározni tanul?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
nem... (azért mondjuk a death metalnal megállnék picit gondolkozni)
2012. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyáltalán nem. Az már más kérdés, ha a stílusnak megfelelően öltözik. Pl. egy rocker vagy goth csajt sokan sátánistának titulálnak meg ilyenek.
2012. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az öltözködésemen szerintem nem annyira látszik, mert elegánsabban öltözködök, bár tény, hogy sok a fekete ruhám. általában metallicát, paradise lostot, eisbrechert stb. hallgatok. Szóval kicsit vadabbakat:) csak azon gondolkoztam , h ez lehet, hogy ijesztőnek tűnhet másoknak, akik az ilyen zenéket nem szeretik, meg nem is biztos, h túl nőies.
2012. jan. 29. 23:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a többiekkel! Én pl. lány vagyok és punkrocker. A ruháim és a viselkedésem is olyan. Szóval szöges dolgok, fekete, halálfejes cuccok, láncok... Akiknek meg nem tetszik, kapják be. :)
2012. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok és ilyen zenéket szeretek én is! Szerintem akit ez elijeszt, az ostoba, aki meg gáznak tartja, az primitív bunkó. Van ízlésed és sok lánnyal ellentétben fontosnak tartod, hogy igényes zenét hallgass, ne gépi zajt. Szerintem teljesen normális vagy. A gitározáshoz pedig sok sikert! :)
2012. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Kedves első kommentelő! A barátnőm kedvenc stílusa a black, és a thrash metal! Sokkal igényesebben öltözködik, mint a tankcsapdás divatmajmok! Emberileg is sokkal megbízhatóbb az átlagnál, és tökéletesen nőies! Akkor miről beszélünk? Ja, hogy a death metalt csak férfiak hallgathatják? Idióta sztereotípiák...
2012. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat, a death, és a thrash metal! Este van, félreírtam!
2012. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Bunkó, amiket te hallgatsz, azok jók, de mi az, hogy a Tankcsapda divatmajom? A legjobb magyar együttes! "Kicsit" távol állnak a divatmajmoktól.

,,Állat vagyok, de nem eladó, nem ver át semmilyen propaganda híradó. Keresem a bajt, az az én bajom, de legalább nem vagyok divatmajom!" :)

2012. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha a legjobb magyar együttesnek tartod, akkor alig ismersz szerintem magyar együtteseket... Szerintem meg aki igazán szívből zenél, az nem bizonygatja, hogy nem divatmajom... a Tankcsapda 1999-től eladta magát, ez sajnos tény... Nekem sokkal többet ér itthonról a Lady Macbeth, Belfegor, Stress, Rotor, vagy az Age Of Agony, Remorse, Morfium, és még sorolhatnám, csak őket kevesen ismerik. Javaslom, hogy nézz utánuk, mert ők TÉNYLEG nem divatmajmok ;)
2012. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony megijeszt pár embert a dolog, és pont ezért jó! Én férfi vagyok, és állatira örülök annak, ha egy lányon látszik, hogy élvezi a metalt.
2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!