Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok olvasni a rockerekről?

Hol tudok olvasni a rockerekről?

Figyelt kérdés

a rockerek.hu-t szoktam olvasgatni de semmi újat nem találok rajta,vagy lehet hogy rossz helyen keresem :S


16/l


2012. júl. 2. 16:11
1 2
 1/12 mbalage ***** válasza:

Szerintem menj le rockkoncertre, és figyeld meg őket magad! :)

Egyébként mire vagy kíváncsi?

2012. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

háááááát...............

fogod beirod a zenekar nevét és utána irod hogy offical website vagy hivatalos honlap pl...:


[link]

[link]

[link]

[link]


és igy beírod a zenekart és olvasgathatsz róluk bőven .. persze az adott zenekarrol

2012. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mennék én koncertre csak messze van és "féltenek" nehogy csúnyán nézzem rám egy bácsi.... xD

köszönöm! :) zenekarok honlapját is szoktam nézegetni,de egy idő után az is unalmas

2012. júl. 3. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egy rockkoncerten a legcsúnyábban néző legcsúnyább fogatlan cigiző bácsi is barátságosabb, mint amilyen alakok a péntek-szombati NAGY PARTIKBAN előfordulnak...
2012. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elöttem lévőnek teljesen igaza van
2012. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

voltam már koncerten és jót beszélgettem egy ilyen alakkal :D

de apám nagyon félt,nehogy történjen velem valami. ő is rocker volt(!) és hát csinált érdekes dolgokat... de amikor anyámmal összejöttek vége lett a koncertre járásnak,az iszunk-hányunk-belefekszünk buliknak,a hosszú hajnak,szóval teljesen felhagyott az addigi életével,és én véletlenül tudtam meg,hogy apa miket csinált! de hát,ezen nem tudok változtatni :(

2012. júl. 3. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám, pedig 3 évvel idősebb vagyok :DDD

merre mennél, hova nem engednek?

2012. júl. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
teljesen mind1 hova mennék, sehova még a szomszéd városba se engednek el egyedül! bárhová megyek mindig lennie kell velem legalább 1 felnőttnek. ez azért már túlzás! koncertre is csak úgy engedtek el,hogy apám ott állt mellettem mint egy biztonsági őr, de egyszer nem volt ott de akkor is 2 barátommal voltam.
2012. júl. 4. 02:48
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy hol laksz?:)

2012. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!