Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt szeretnék...

Elektromos gitárt szeretnék vásárolni, milyet lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés hülyén van megfogalmazva, sok az ilyen téma, de mindegy. Pénzileg nincsen eleresztve a dolog, max 40-50 ezrem van rá. Nézegettem gitárokat, a neten, találtam például ilyeneket:


[link]


[link]


[link]


(A második lényegesen olcsóbb, gondolom nem ugyanaz a minőség. A harmadikról meg azt olvastam itt, hogy elég gyenge.)


Személy szerint viszonylag hülye vagyok a gitárokhoz, az elektromosakhoz biztosan. Érdemes lenne ezek közül választani, vagy valami más kéne? Előre is kösz!


2012. júl. 8. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
az első és legfontosabb, mit akarsz rajta játszani? metál? blues?
2012. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A három közül messze a harmadik a legjobb. Harley Bentont soha, semmilyen körülmények között, max ha fizetnek érte te meg télen elhasználod, ha érted mire gondolok. A Cort elmegy, de a Squier simán megveri (persze ha jó darabot fogsz ki).
2012. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, leginkább rockot játszanék, de nem a gitárszétverős stílusút, ha érted, amire gondolok.
2012. júl. 8. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy ha mindenképp újat akarsz, akkor a Squier Bullet.

Én a helyedben a nagytestvérét, a Squier Affinity-t venném használtan, azt is megkapod 30-35 körül már talán.

Keresgélj, gitarshop.hu, hangmester.hu/FÓRUM !

2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 9. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, csatlakozva a többiekhez, Squier Affinityból is a humbuckeres, vagyis Fat változatot vegye meg a szegény pára, mert single coil pickuppal torzítva nem is fog jól szólni, és zajos is lesz. Humbuckerrel viszont az Affinity jó lesz szó szerint bármire.
2012. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!