Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lesz valakiből rapper?...

Hogyan lesz valakiből rapper? Ha valaki ilyesmivel akarna foglalkozni az hogyan kezdi? Hol van lehetőség gyakorolni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2009. júl. 11. 14:52
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én már jó régóta rapper vagyok.

Hát kezdj el szövegeket írni... De csak értelmeset. Pl hülyeségekről ne írj... Aztán ha a szövegelés megy akkor vegyél egy kendőt, fejpántot vagy ha van pénzed full cap-ot ( ez a sima simléderű sapka )... Ha esetleg az öltözéken van a hangsúly, bedobhatsz egy nagy medálos nyakláncot is... De ne gagyi legyen. Aztán ha már jól megy a szövegelés akkor videózd le magad és dobd fel a youtube-ra... Aztán ha ott jó komik jönnek, akkor ilyen sulis rendezvényeken felléphetnél. Ha ott is minden jó akkor irány a hírnév.:D [ Sok szerencsét ]

2011. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Véletlenül MSN címed nincs? Szeretnék még kérdezni!

Köszönöm az eddigieket!

2011. febr. 5. 15:45
 13/16 anonim válasza:

Én voltam a múltkori kedves utolsó, nem hallgass az előtted lévőre. Ez hülyeség hogy dobj fel egy fullcap-et, vagy egy láncot. Nem kell ahhoz fullcap vagy lánc hogy valaki rapper legyen. Én például nem hordok egyáltalán, se láncot, se fullcapet. Bő gatya,bő cuccok mint általában egy rapperen.:D

Az öltözködésről ennyit. Természetesen otthon gyakorolj, sokat nagyon sokat, írj szövegeket, rappeld fel, vegyed fel, egy akármilyen mikrofonnal. Mutasd meg a helyi rappereknek, akiket ismersz, stb. Aztán ha minden jól megy úgy is lesz belőle valami. Ha meg az is kevés, tehetségkutató. Minden évben rendeznek hip hop tehetségkutatókat. Ha már elég erősnek érzed magad ahhoz, ne habozz, jelentkezz.

2011. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

a email címem: krokkodill@index.hu

ha érdekel még pár dolog, dobj rám egy mail-t, a többit meg ott meg beszéljük.

2011. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
kedves utolsó, k*rvára nem mondtam, hogy attól valaki rapper ha sapija van meg lógó lánca van... :/
2011. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én nem vagyok rapper,de szerintem egy jó kislány aki mindent mindig megkapott és apuci anyuci pénzeli nem lehet olyan szuper király rapper. A legtöbb rapper az utcán élt vagy valamilyen úton ott talált örömöt.

A rappelés az mondjuk egy éneklési mód/fajta (szerintem) Mivel az énekléshez kell tehetség így a rappeléshez is kell és azért ne legyen borzalmas hangod. Én azt ajánlom,hogy gyakorolj,gyakorolj és gyakorolj. Ha nem tudsz szöveget írni akkor rappelj fel egy ismert számot. Az öltözés az a te stílusod nem kellenek mackósgatyák :D

Na tanuld be a szöveget,gyakorold el 1 milliószor is míg nem érzed tökéletesnek,Öltözz saját stílusodnak megfelelően,csináld meg a zenét vagy anélkül is megteszi :) Na csinálj egy videót és rakd fel a youtubra. Vagy ha az nem jó akkor ask.fm-en tudod küldözgetni (én utálom ha így küldik),de vannak olyanok akik imádják.

Ismételten: Én nem vagyok rapper,de én így gondolom :)

Sok sikert.

2014. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!