Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszett Ákos Tipikus...

Hogy tetszett Ákos Tipikus sztereo c. száma és klipje? Megértetted a mondanivalóját?

Figyelt kérdés
Nekem bejött.

#klip #Ákos #tipikus sztereo
2012. aug. 1. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom és értem is!!
2012. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
örülök :) itt az én értelmezésem, ha nem baj, belinkelem, kíváncsi vagyok a reakciókra [link]
2012. aug. 1. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam, egyetértek. De volt benne egy furcsa sor, meg akartam keresni, de így hirtelen nem találtam:S:) Majd ha meglesz, szerintem megírom privátban. :)
2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ó, köszi :)
2012. aug. 1. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon jól fogalmazol:) Ezt elfelejtettem odaírni:) (De még nem olvastam el másodszor!!)
2012. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazán kedves vagy :)
2012. aug. 1. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, hasonlóan értelmeztem, mint Te. Jó a cikk :)
2012. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. aug. 2. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
hát az biztos, hogy egész más úgy hallgatni, hogy valaki érti is a mondanivalóját vagy sem. én őszintén szólva nem értem, de azért az elemzésed után is már valamivel tisztább volt.
2012. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tetszik:) én is hasonlóan értelmezte. amúgy a sztereo a sivatag (a szegénység) és a nagyváros (gazdagság) kontrasztját is jelképezni. Imádom az olyan szövegeket, amelyeknek százféle jelentésük:) Amúgy őszinte leszek, mostanában nem vagyok elájulva Ákostól, de ez tetszett:))
2012. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!