Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ákos Mindennap című száma...

Ákos Mindennap című száma csak szerintem szól egy prostiról?

Figyelt kérdés

Vagy ez is egy olyan szöveg, aminek mélyebb értelme van?

"A világot mutatnám meg Neked,

De csak simogatom a melledet,

Most az is jó, hogy olcsó vagy,

És nem kell kérni, hogy add magad,"

Mondjuk én ebben nem vélek semmilyen átvitt értelmet felfedezni:D



2012. jún. 10. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató..


Kérdés csak az,hogy a saját "tapasztalatait" zenésítette-e meg...

2012. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elég gyanús:)

valaki oda is kommentelte az egyik videó alá, hogy a "legjobb k*zós szám", és ketten be is lájkolták:D

De am marhajó szám!!!!

2012. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, igen. Ha a saját tapasztalatait zenésítette meg, akkor viszont kicsit érdekes, hogy folyton a családról papol, mivel akkor már rég együtt volt a Krisztával. Persze ezt sosem fogjuk megtudni:)) amúgy tényleg nagyon jó szám:)
2012. jún. 10. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne feledjétek, hogy a lemez címe, amin a Minden Nap található: Beavatás. Könnyen lehet, hogy saját tapasztalatát vitte bele a dalba, hiszen azon a lemezen annyi mindenbe beavatott minket: édesanyja halálát is "megosztja" velünk rajta (Mum's Dying), és amikor ő maga élet és halál közt lebegett (Gyönyörű Madár), legalábbis állítólag....illetve fiatalkori vidám emlékeit is dalba fűzte (Ilyenek Voltunk, Minden Ami Szép Volt).

Kriszta pedig tisztában van szerintem azzal, hogy a Minden Nap is csak egy múltbéli történetet mesél el, akkor már lassan 1 évtizede együtt volt Ákossal, bolond lett volna, ha emiatt megkérdőjelezi a szerelmét és a hűségét.:) De ezen kívül is ha kibírta mellette a Bonanza és Ákos körül kialakult kultuszt, akkor ez a szerelem mindent kibír.:)

2012. jún. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, te egy zseni vagy:D ez még valóban nem jutott eszembe, pedig tulajdonképpen nagyon logikus feltevés. Amúgy nem is tudtam, hogy Ákos "élet és halál között" is volt:O Te mit tudsz erről?
2012. jún. 11. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!