Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Selena Gomez rajongók! Őszinté...

Selena Gomez rajongók! Őszintén mi tetszik nektek ebben?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=c-cN9ZAshmQ

egyszerűen borzalmas és viccnek érzem,hogy őt nevezik énekesnőnek még a hangját se tudja kiereszteni tök gáz,hogy hallatszik hogy azt nem ő énekli hanem megy a háttérbe


2012. aug. 24. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki a csaj. :D miley-t is csak ezért szeretem, bár ha tehetem akkor hang nélkül nézem a Klippjeiket xD
2012. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ő énekli! Egy you-val pl. többet mond benne! :) Amúgy ebből a számból csak a stúdiós változat rossz, mert túl erős benne az a tucc tucc:S Én szeretem a számait. Ez elsőre meg furcsa volt ez a "love you like a love song", pont ez a szövegrészlet, én nem tudom, de valaki szerint ez azt akarja jelenteni, hogy "úgy szeretlek, mint egy szerelmes dalban", de hát akkor miért nincs ott "in" ? Na de mindegy, hangzásra csak a klippes rossz ebből. Amúgy szeretem, amiket csinál. Színésznek is jó, úgyhogy na! :D Ha nem tetszik amit csinál, ne foglalkozz vele! :) Amúgy meg jó az, hidd el!! :D Talán nem mindig hiperszupermegakirályságos, de azért jó! :D
2012. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Jó a hangja, csak ez koncertfelvétel! De nézd meg a videóklippet, és az nagyon jó! Selena Gomez-től még ezek a számok is jók:

- Hit the lights

- Who says

- Round and round

Ezek is jók, de csak a videóklipben! Én nem szoktam koncertfelvételeket nézni, csak videóklippeket!

2012. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, a végét is meghallgattam, az tényleg nem volt jó, viszont én "Hit the lights"-ból ezt szoktam hallgatni:

http://www.youtube.com/watch?v=FTL1m-NSwMI&feature=branded

:D

Amúgy egy énekesnek kell tudnia nagyon jól énekelni élőben is, mert a stúdióban kis részenként is felvethetik, ahányszor nincs vele megelégedve. Tud énekelni tényleg, csak valahogy a színpadon picit mintha "elszállna" az önbizalma, és vannak hangok, amiket nem mer próbálni kiénekelni, nekem úgy tűnik.

http://www.youtube.com/watch?v=lzYnX4g2QNw

Ezt a fellépést sokan leszólták, pedig szerintem tök jó, mert nem olyan hangos benne az a lüktetés, és ebből nekem pont a stúdiós változat nem tetszik, ez pedig nagyon!!! :)

2012. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

"Jó a hangja, csak ez koncertfelvétel!"

Ez mióta is mérvadó? o.O

"De nézd meg a videóklippet, és az nagyon jó!"

A videóklippekben fel van javítva a hangja, mint a legtöbb énekesnek. :")


On:Én először szerettem Selenát, aztán utáltam, most meg megint kezdem szeretni…nyilvánvalóan nem a tehetsége miatt.Jó számai vannak.Szerintem nagyon kedves, szép lány.Egyszerűen szimpatikus.

2012. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ez akkora baromság...nincs "feljavítva" a hangja.Nem is értem, hogy sokak honnan veszik ez a butaságot.A profi stúdió minőség nem egyenlő a "feljavítással".Egy koncertfelvétel a youtube-ről soha nem lesz olyan minőségű.

-Ha ez így működne, bárki lehetne sztár.

A linkelt videónak is kr** sz*r a minősége.

( Meg az a közönséég :D )

Ezután nézd meg a klippet HD-ban, érteni fogod..

2012. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Selenator vagyok, de én sem állítom, hogy Sel tökéletes. Mert nem az.

Jó hangja van, nem hamis, de hallani, hogy a klipekben feljavítják. Élőben is szép a hangja, inkább azt mondanám rá, hogy erőtlen. Nem engedi ki a hangját, halkan énekel. Talán ettől tűnik hamisnak, rossznak.

Ami a "háttérbe megy", azok a háttérénekesek. Amikor több szólam van a dalban, ők énekelnek.

Őszintén! Melyik sztár nem használ olyan programot, ami feljavítja a hangját? Egyik sem.

Jó számai vannak Selnek, de -ahogy ő is látja - inkább a filmezésre, színészkedésre fordít több energiát. Ebben tehetségesebb.

Mivel Disney-sztár, náluk "elvárás", hogy mindegyikből énekes legyen. Szerintem sokkal tehetségesebb, mint a mostani Disney-hercegnők, mint például China McClain, Zendaya, Bella Thorne stb.

Senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Selenának is. De azért elismerésre méltó, hogy mennyit jótékonykodik, segít a kórházakban, és Unicef nagykövet.

Lehet utálni vagy szeretni, de attól még nagyon segítőkész és aranyos lány.

2012. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jo szexi csaj
2012. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyönyörű hangja van!!!
2013. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs rajta javítás de amúgy nagyon jó hangja van. Nagyon jó csaj,és gyönyörű. Egy jó ideig szerelmes voltam bele de aztán rájöttem hogy nincs értelme mert úgysem kaphatom meg.
2013. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!