Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátnőm és ő nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm és ő nagyon tetszik nekem. Elszeretném hívni egy randira, csak őszintén szólva be paráztam egy kicsit mert ő nagyon a dolgok mögé tud nézni, és nem nagyon szeretnék le bukni azzal hogy megkedveltem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha z valami rossz betegség lenne. Ha mőgé lát, annak örülj, legalább nem kell mindet a szájába rágni.
2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet h én már öreg vagyok ehhez :), de egy lányt akkor hívtam randizni, ha megkedveltem és ezt tudatni akartam vele. Milyen lebukástól félsz ??? 35F
2012. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a "parás" típus, csak ezen a téren:D :S A lebukást meg úgy értettem, hogy nem nagyon tudom hogy barátkén szeret vagy másképpen és ezért úgy mondottan csak egy "baráti" randira szeretném el hívni hogy ne ilyedjen meg.
2012. márc. 18. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el mit érzel az a legtisztább. Ez így csak szenvedés.
2012. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy barátként közelítesz, vagy férfiként. Ha lesüllyedtél baráti szintre, többet nem mászol vissza.


Valószínűleg egyébként már mindent tud most is.

2012. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!