Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi akinek őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek őszintén jobban tetszik egy duci lány mint a vékony?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok túl magas, nagy a mellem de sajnos a pocim is. Eddig csak olyan férfival találkoztam, akinek a vékony lányok tetszettek, én csak addíg amíg nem jött egy vékonyabb.
2012. jan. 15. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van 1 iskolatársam 17 éves, akinek a 180 kilós kémia tanárnő jön be....izlések és pofonok...
2012. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem néha.. hány kg és milyen magas vagy amugy?
2012. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
164 cm és 75 kg.
2012. jan. 15. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Most láttam a Culadia fotóit a pléhboyban.

Jó husis képek, de vadítóak. Nem zörögnek a csontjai, mit egy anorexiásnak. Állati az a csaj.

Legyél olyan és dögleni fognak utánad a pasik.

2012. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél délebbre mész, annál jobban szeretik a telt lányokat. Ez ugyanigaz arra, hogy minél sötétebb egy férfi bőre annál jobban kamázza a ducikat. Van sok olyan pasi, akik csak a telt idomokra tudnak felizgulni, szóval nyugi! :)
2012. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem volt dolgom duci csajjal, szerettem vele a szexet, megaztán van egy kis perverzióm is ezzel kapcsolatban amit nem írok ide le
2012. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Haverommal mindig vitázunk, ő inkább a husisok híve, én viszont a vékony lányokért őrülök meg. *-*


Ne aggódj, fogadjunk, hogy hamarabb találsz olyan pasit, aki járna veled szívesen, mint én olyan nekem tetsző lányt, aki velem járna szívesen!


Ebben biztos vagyok!


22/F

2012. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már tetszett egy duci lány régebb. Ő kövérnek mondta magát, de én szépnek láttam. Meg nálam annyira nem számít az alkata. Nem is tudom elképzelni, hogy egy lánynak hogy lehet rossz az alkata :)

Ugyanúgy tetszenek a vékony meg a duci lányok is és egyáltalán nem érdekel, hogy hány kiló.


Szal én ilyen vagyok :)


21f

2012. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van.

Sok.

Kép kellene.

2012. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból a teltebb nők jönnek be, de nem a már ducinak mondottak. Sztem ha 8-10 kilót ledobsz, már bőven jó leszel sok mindenkinek (persze, ha mellé az arcod nem ronda).
2012. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!