Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van a legtöbb fiatal a...

Miért van a legtöbb fiatal a Rock ellen?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek az utcára a fekete Guns-os pólómmal, a kitűzőkkel teli fekete sapkámmal, fekete pilótaszemüvegemmel, a láncaimmal (nyakba, oldalt), kendővel a nadrágomon, Converse cipőben, lelkemben a Rock N' Roll-al, mindenki lenézően tekint rám, amúgy meg le se szarom más véleményét, a Rock halhatatlan, csak érdekelne, hogy miért van a legtöbb fiatal, automatikusan olyan ember ellen, aki nem a mostani mosógépzenét hallgatja? 16/F

2012. aug. 24. 17:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

A rock halhatatlan de a Guns 'N' Roses sajnos a mai fiatalok egy részének nem mond semmit. Meg nem is értik, a stílust sem és a mondanivalót sem.

+ mert néhány évtizedes, azért is lehet hogy ellene vannak a régebbi dolgoknak.

Gondolj csak bele, ne haragudj meg ezért, 16 éves vagy honnan tudjuk hogy Te mással(tárggyal, zenével, filmmel, stb) nem ugyanígy vagy.

Konkrétan arra gondolok hogy a legtöbb tizenévesnek egy 2 hónapos telefon már ósdi, meg gagyi, stb.

2012. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem Te tévedsz, kérdező! Nincs a legtöbb fiatal a rock ellen! A rock királyság!!!
2012. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%

1. Mert nincs fogalmuk, az igényes zenéről

2. Nem tudják felfogni, hogy mindenkinek más az ízlése... Lehet, hogy ők a tucatpopokat meg egyéb ötlettelen, tucatzenét hallgatnak, de lehet, hogy más nem szereti ezt a stílust.. Aki nem ilyet hallgat, esetleg leszólja a stílust, az meg már rögtön "csicska". Mert a "partiszemcsi" az aztán olyan jó... Egy kínai müanyag fos az egész.. Ha akarják, hát hallgassák bánom is én, de nem kell leszólni mást.

Amúgy nem mindenki ilyen, itt vagyok pl. én :).

2012. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
nemtom hol élsz te, de amikor ideköltöztem egy darab rockert nem láttam, de amikor megismertem őket rájöttem hogy ők is a rockot meg a metált részesítik előnyben
2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Főleg a zene nem tetszik a legtöbb korombeli fiatalnak, hiába magyarázom én el, hogy a legtöbb mostani tuctucban, egy árva hangszer sincs, ppedig hát a zenébe gondolom a hangszerek játszák a főszerepet... Vannak nekem is rocker haverjaim, azokkal a zenéről órákat is el tudok beszélni, csak abból nagyon kevés van... legalábbis itt ahol én élek (Esztergom környéke). Meg tényleg, ha bekapcsolom a rádiót mi szól? tuctuc, ha a tv-t ott szintén. Az Mtv is kezd szarrá válni, 10 zenecsatorna közül, ami nekem van egyedül a Vh1 Classic nagyon jó 10-től, akkor megy a Rock Show.
2012. aug. 24. 19:04
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

de szerintem azért mert mostanság inkább azt hallgatják ami "menő" -.-''

amúgy én is rocker vagyok, vagy valami hasonló :D, tévét nem sűrűn nézek, rádiót meg max kocsiban hallgatok, de akkor is csak sz@r megy (eltekintve 1-2 GN'R, Aerosmith számtól) 15L

2012. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 chrishu ***** válasza:
29%

Mert a tuc-tuc a rózsaszín póló meg a rácsos meg a parti rokkos szemüveg az a "menő".

Én osztályomba (akkor még nem látszott az öltözködésemen a stílusom) a flour-gyerek volt a menő de két hónap múlva a a hulladék lmfao-t bömböltették. De amikor mg már a Korn-Skrillex volt a menő akkor a rock olyan jó lett hirtelen (bezzeg a black metál az borzalmas zaj power metál meg csajos, a hard rock pedig elmebeteg)

Ez a média műve. A média is legyőzhetetlen mint a rock úgyhogy ezt el kell fogadni sajnos.(Oké kicsit eltértem a témától mesélős kedvemben vagyok)

2012. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Mert köcsögök.
2012. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
En is 16 evessen a Rockot imadom, meg a hasonlo mufajokat, de pl baratnom kedvence az a Michae Telos szam.. Most nem jut eszembe a neve de szamomra egy borzalmassan idegesito sz.r zene volt.. De csak anyit mondtam ra, hogy nem tetszik, nem kezdtem el fikazni, es o sem az en kedvenceimet, mert felfogtuk, hogy ilyen teren mas a stilusunk. Azilyen divatzenek atlagban nem annyira roszak mert fulbemaszo a dallama vagy mit tudom en, mert bnom nagy ivben sz.rik az ilyenekre, ismerem mar jo reg ota meg nem minden ilyen f.szsagot szeret. De nem ertem minek kell leszolni mast csak mert mas a stilusa... (remelem ertitek mire gondolok..)
2012. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert a GN'R egy "régi elavult 1000 éves idegbeteg csörömpölés" az osztálytársaim szavaival leírva.Pont mint pl. az Iron Maiden ,a Metallica ,a Skid Row ,Dio ,Alice Cooper , a Destruction és még sorolhatnám estig.Aztán elkezdik ordíttatni Skrillexet miközben azon gondolkodnak ,hogy hol lehet neonszínű cuccokat és divatszemcsiket venni. Amikor megjelenek szürke-fekete csíkos nadrágban (pont olyanban mint amilyen Duff-nak van az egyik képen) , oldallánccal ,kendővel ,fekete pólóban ,farmermellényben és tornacipőben akkor megkérdezik , hogy "te mégis hol szoktál ilyeneket túrni?".És a Guns-os egyedi pólóm még meg sincs...Aztán mikor elkezdem hallgatni pl. a My Michelle-t vagy a Paradise City-t akkor megkérdezik , hogy "Mi ez az értelmetlen zaj?" Aztán ,hogy ne meneküljenek elkezdem hallgatni a One in a million-t és elkezdem magyarázni ,hogy igen is van ennek értelme a sok mai vinnyogós hülyeséggel ellentétben.Elmagyarázom nekik ,hogy mit is jelentenek a számaik és ,hogy mért szeretem annyira.De mintha egy döglött lónak beszélnék...Oda se figyelnek csak belökik a végén ,hogy "Aha..értem...De ez akkor is egy sz.ar." Vagy a másik változat ,hogy "Ebből miért nem elég egy szám?? Mind ugyan olyan." Már nem azért de ha meghallgatunk pl. egy Don't cry-t és utána mondjuk a Welcome to the jungle-t akkor szerintem egyértelműen teljesen más.Szinte minden szempontból.De nembaj ,ők lesznek a tömegrobotok akik az hallgatnak ,azt hordanak és azt csinálják amit a pofájukba tolnak.Mi meg csak röhögünk rajtuk ,hogy valakinek ennyire nincs egyénisége. (14L)
2012. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!