Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hatalmas önbizalo...

Mit tegyek a hatalmas önbizalomhiány ellen? 13/L

Figyelt kérdés

Egyik az, hogy nagyon zárkózott vagyok és nem tudok kommunikálni... De ez más téma!


Most a kinézetemről van szó.

Tudom, tudom: még csak 13 vagyok, rengeteget fogok változni! Ezt értem, de valamiért nem nyugtat meg. Most is jól szeretnék kinézni, nem csak "majd".

Annyira gyerekesen nézek ki. Igazából látom magamon, hogy van esély arra, hogy megszépülök, vagy valamikor helyes leszek.

De most nagyon gyerekes a kinézetem.

Nem is a magasságom, vagy az alakom. Igazából elég magas vagyok. És enyhén nőies az alakom. Csak pont az arcom...

Senki sem nézne többnek 10 évesnél.

És az, hogy az arcom kicsinek, a testem normálisnak néz ki, az nagyon furcsa.


Akkor az önbizalomhiányom, hogy valamelyik nap annyira csúnyának láttam magam, hogy nem mentem iskolába. Egész nap csak sírtam, bőgtem... Néha kicsit elmegy minden életkedvem.


Az a baj, hogy idősebbnek érzem magam a kinézetemnél. Valahogy belenézek a tüköre, és mint ha nem is én lennék.



Ugye elmúlik ez a korszak?

Mit tegyek ellene?

Próbálom elkergetni felőle e figyelmem, de nem megy.

Kb. 11 évesen kezdődött ez a probléma.

És lehetséges, az, hogy egyre fiatalabbnak nézek ki? ( Benjamin Buttonnak érzem magam) De komolyan, régen idősebbnek tűntem.



13/L


2011. dec. 19. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

1. ELFOGADÁS

2. amúgy normális ez ilyen korban, hogy ennyire ki vagy akadva a külsődre meg azzal foglalkozol, ezt csak nagyon kevesen nem élik át manapság, tenni nem tudsz ellene

3. én is idősebbnek érzem magam a kinézetemnél, de jobb mintha fordítva lenne :D

2011. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, jobb lesz még később! Úgy vettem észre, hogy a lányok "megszépülnek" 17-18 éves korukra, mert akkor már majdnem felnőttek, nőiesebbek sokkal. Lehet, neked is ekkor jön el az "aranykorod" =)
2011. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
nyugi 10 ev mulva konnyebb lesz amikor rajossz hogy ilyen vagy :)
2011. dec. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!