Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mért nem szeretik sokan az...

Mért nem szeretik sokan az ilyen zenéket?

Figyelt kérdés
én imádom az ilyeneket de akit ismerek talán 1 ember van rajtam kívül aki szereti még de más nem de mért? https://www.youtube.com/watch?v=DyOSx62c2Ic
2012. aug. 31. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A zenével nincs bajom,de ez az elmebeteg ordítás benne...nem bírom még a zenét se nagyon végighallgatni miatta
2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chrishu ***** válasza:

Hm a netem most sz@rakodik szóval nem tudom megnézni/hallgatni.

Leírnád a műfaját?

2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Deathcore
2012. aug. 31. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Én rengeteg Death Metált illetve Metálzenét hallgatok,de a Deathcore az nekem nem tetszik.A legtöbb ilyen zenekar részeg,tehetségtelen állatokból áll,kb "mulatós" zenének lehetne nevezni.Bizonyos értelemben.
2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel
2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen hallgatható.

Sajnos sokan nemigen kedvelik, vagy csípőből elutasítják az extrémebb zenei irányzatokat. Én pl. magamtól nem hallgattam volna meg egy csomó jó zenét, ha egy-két haver a zenei spektrum másik oldaláról nem mutogatja meg őket.

Meg zenében szerintem a mélyvizes módszer nem működik. Sok olyan stílus van, aminek a valódi élvezetéhez hosszú és rögös út vezet.

Ízlések és pofonok, ez van.

Én sok minden fogyasztok (metalon kívül is), de matalon belül eddig ezt találtam egyedül, amivel eddig sehogy se bírtam zöld ágra vergődni (lehet, hogy ehhez még nem vagyok ideológiailag elég képzett ;-P):


http://www.youtube.com/watch?v=94EZi03awhg


Ezt drone metal-nak, vagy dark ambient-nek nevezik.

Hááát, még edződnöm kell :-)

2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én bírom a kemény metál zenéket, de a Deathcoret nem nagyon szeretem, mert az már nekem is durva. Egyik kivétel az általad linkelt banda:D
2012. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Számomra röhejes a hörgés, én azért nem szeretem. Valahogyan komolytalan lesz tőle az egész. Zeneileg oké, de a hörgéstől nekem röhögnöm kell.
2012. szept. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg pl a nyávogástól meg a megszerkesztett énektől, de kinek mi tetszik.
2012. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 chrishu ***** válasza:

Na végre meghalgattam!

Szerintem egész jó

2012. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!