Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy állítanak elő a DJ-k és...

Hogy állítanak elő a DJ-k és elektronikus zene producerek hangot?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés,arra lennék kíváncsi hogy milyen programmal készítenek hangokat,ha jól tudom FL Studoival is szoktak de nem biztos.Eltudnátok mondani milyen eszközökkel,csak mert lehet szeretnék én is erre a pályára lépni akár csak a salyát szórakoztatásomra.Feltudnátok erről a témáról világosítani?

2012. szept. 7. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Főleg FL Studio, de ha szeretnél erre a pályára lépni akkor úgy is meg fogod tanulni, hogy mit hogy kell, nem fogok leírni külön dolgokat.
2012. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit tanácsolsz hol tudnék ilyeneket tanulni?
2012. szept. 7. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
youtube, "how to make..." pl. bassline, vagy snare, wobble effect, stb. vannak ilyen sample pakkok neten, azokban van szinte minden. FL studioban sima kick-re tolsz egy kis bass boost-ot, és máris teljesen új basszusod van, ami szinte leviszi a ház oldalát :)na meg persze nézd a how to videókat, rengeteget segítenek. Akár Ableton-ban, akár fl studioban, vagy reasonban is, bár én kezdésnek az FL studio-t ajánlom, szép kis skinekkel nem olyan rémisztő mint egy reason ahol azt se tudod mit/hogy/merre. :D ha kell valami segítség tolj üzit :)
2012. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az Ableton és a Reason a két vezető zeneszerkeztő és író program, jómagam az Abletont használom. Torrentezd le, rengeteg effekt, lehetőség van benne.
2012. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,elkezdtem írogatni dallamokat,de nem tudom hogy hogy húzzam be a dallamot a dalba.Az ilyen kick,megy az ehhes hasonló ütemeket könnyen behúzom a "song"-ba de a dallamokat nem tudom.Nemtudnátok segíteni?
2012. szept. 14. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!