Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A legjobb énekes Kökény Attila?

A legjobb énekes Kökény Attila?

Figyelt kérdés
A Fain együttesben énekel a srác,eszméletlenül jó hangja van,de úgy is ismerhetitek őket hogy Nyári-Kökény duó.
2009. júl. 29. 11:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
soha nem hallottam róla.
2009. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Thurston ***** válasza:
83%
Hehe. Nem.
2009. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hehe.Pedig ő a legjobb.
2009. júl. 29. 18:37
 4/30 Thurston ***** válasza:
39%

Aranyos vagy, de attól, hogy neked tetszik, még nem lesz ő a legjobb. Ha ezt állítod, azzal csak a hozzá nem értésedet bizonyítod, mivel egy full átlagos énekes, csak gondolom neked ez is nagy dolog, mert még nem hallottál igazán igényes és profi zenét.


Mutatok neked pár igazán jó énekest, hallgasd végig (!) a számokat, aztán hasonlítgasd össze.


Daniel Gildenlöw

http://www.youtube.com/watch?v=vzdXAsU2ADw


Maynard James Keenan

http://www.youtube.com/watch?v=eI1WPjz0EBQ


Mikael Åkerfeldt

http://www.youtube.com/watch?v=4UQCqvkWdAs


Ha kicsit is tudsz énekelni, akkor próbáld meg Kökény Attila bármelyik énektémáját elénekelni, majd az általam linkelt számokat (végig persze).

Ha meg közöd sincs a zenéhez, akkor a véleményedn em mérvadó. (Bár annyi hallásam indenkinek kell hogy legyen, hogy meg tudjon állapítani ekkora színvonal beli különbséget.)

2009. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Amiket belinkeltél azok említésre sem méltó "zenék"...nem tudom neked mennyi közöd van a zenéhez(sztem nem túl sok)de Kökény-el ezeket összehasonlítani sem érdemes,jómagam 6 éves korom óta nyúzom a zongorát..zeneiskolába sosem jártam,édesapám tanított,viszont ő régebben a 100 tagúban is megfordult.A kérdést csak azért tettem fel mert kíváncsi voltam hogy mennyire lettek ismertek,sajnos még nem eléggé csak egy bizonyos körben.
2009. júl. 31. 12:54
 6/30 Thurston ***** válasza:
54%

"Amiket belinkeltél azok említésre sem méltó "zenék""


Ezzel mindent elárultál. Annyira nincs közöd a zenéhez, hogy szerintem azt a zongorázást is abba kéne hagyni... Én zenei általánost és középiskolát végeztem, és idén szereztem meg a zenei diplomámat, évfolyamelsőként, tehát azt hiszem kicsit jobban értek hozzá nálad.

(Elég nevetséges, hogy le mersz olyat írni, hogy nem sok közöm van a zenéhez, haha. Most rossz vitapartnerbe botlottál. :I)


"de Kökény-el ezeket összehasonlítani sem érdemes"


Ez így igaz, mivel Kökény zenéje abszolút közhelyes, sablonos, ötlettelen alapokra építkezik zeneileg is, és énekileg sem mutat semmi különöset. Bármelyik számát eljátszom/eléneklem egy hallgatás után. Ha neked ez a zenei csúcs, akkor érdemes lenne kicsit tágítani a látókörödet.


Mint mondtam, próbáld meg eljátszani és elénekelni bármelyik általam linkelt számot, majd Kökény bármelyik témáját. Ha még az után sem veszed észre, hogy mekkora baromságokat beszélsz, akkor valami baj van az agyaddal.

2009. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Én egyáltalán nem szeretem a metál/rock zenét (inkább jazz, klaszsikuszene párti vagyok), de amiket a harmadik válaszoló belinkelt, teljesen megleptek. Teljesen szokatlanok a hangkészletmegoldások (különös, egyedi akkordok, skálák), és énekileg is (főleg a Pain of Salvation) eszméletlen tudást mutatnak fel.


Én elhiszem, hogy te nagyon szereted Kökény Attilát, én magam sem zárkózom el töle, szoktam hallgatni nagyritkán, de kissé túlzásba viszed. Minden fantáziát nélkülöző, teljesen alapvető skálák jellemzik. Se ének, és zene terén nem hoz fel semmi olyat, amit ne tudna valaki leutánozni mondjuk három-négy év aktív zenélés után.(Ellenben a három linkelt dallal, amikben vanna olyan énektémák, amikhez szerintem hozzá se tudnék szagolni így első hallásra...)

Hihetsz nekem, elég régóta tanítok zenét.


Gyanítom, hogy csak a szűk látókör beszél belőled. Kicsit próbálj meg művelődni zenetéren (több műfajt hallgass), és látni fogsz Kökény Attilánál sokkal érdekesebb dolgokat is.

2009. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A linkelt zenék bármelyikét eljátszom első hallás után,bár a rock és metál meg a hasonló stílusoktól herótom van,hál' Istennek nekem nem kellett zeneiskolába sem járnom ahhoz hogy annyit tudjak zongorán,gitáron vagy hegedűn mint te,vagy még többet...volt szerencsém muzsikusok között felnőni,bármilyen hangszeren megtanulhattam volna ha akarok,tény hogy Kökény-től vannak sokkal jobbak,de nekem nagyon tetszik a hangja,lehet neked bármilyen diplomád meg járhatsz te 20 évet is zeneiskolába,zenetanárhoz,akkor sem leszel közelébe se ilyen muzsikusoknak,mint Kökény Attila,Berki Artúr,Járóka Sándor...és sorolhatnám.

Üdv:Rigó Dávid

2009. aug. 1. 10:29
 9/30 anonim válasza:
kökény tényleg az egyik legjobb hangú énekes, kár hogy el veszik mint 1 átlag roma zenész. http://www.youtube.com/watch?v=G3rXeOyjYco ez a kedvencem.
2009. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Köszönöm szépen!!!Ezt nagyon jól mondtad!!!Én is így gondolom,tényleg vannak tényleg vannak jobbak,,de nekkem is őő a kedvencem,,Immádooom őt!!
2009. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!