Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A legjobb énekes Kökény Attila?

A legjobb énekes Kökény Attila?

Figyelt kérdés
A Fain együttesben énekel a srác,eszméletlenül jó hangja van,de úgy is ismerhetitek őket hogy Nyári-Kökény duó.
2009. júl. 29. 11:22
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Az a 3 youtube-os link ugye csak vicc akar lenni??:D

Szerintem KÖKÉNY ATTILA A LEGJOBB ÉNEKES!!!!!!!!!! Te meg ne kritizáld, maradj inkább a rocknál :D:P Az való neked:P

2010. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Csatlakozom a többséghez :) Szerintem is szenzációs....

És igen itt az érzésekről van szó, ahogy énekel... az átélés... ahogy előadja.

Jó hallgatni és nézni, mert valami belédmarkol és azt érzed hogy ezt teljes hangerőn kell hallgatni. Sajnálom hogy eddig nem tudtam hogy létezik..

És pont lekakálom hogy ki mit mond róla....

Nem csak az lehet a zseniális aki elvégzett xy iskolát és nagyképűen beletolja a másik arcába.

HAJRÁ ATTILA!!!!

2010. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Egyertelmu hogy a Kokeny Attila a legjobb enekes.En mikor hallgatom ot libaboros leszek annyira gyonyoru a hangja.Remelem o lessz az ev hangja!
2010. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
rád gondolok és a sirás fojtogat cimű száma kellene nekem! Ha megvan mp3ban küldjetek már egy privát üzit! Köszi előre is
2010. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kökény Attila a legjobb énekes a Megasztár 5-ben a többiek is nagyon szépen énekeltem,de nálam ő a nyerő remélem ő nyeri meg !:):)
2010. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Én imádom ahogy énekel..már régen is sokat hallgattam a dalait.Csalódást okozott sajnos már többször is hamisan énekelt a megasztárban....hiába "kampányoltam" eddig mellett itthon mikor néztük a műsort,a családom mindig kiszúrta a félrecsúszott hangokat,sajnos igazuk volt:((Pedig szeretem a hangját nagyon,!Én inkább már átpártoltam az x faktoros NIKOLAS-hoz.Százszor stabilabb a hangja és gyönyörű,egyedi a hangzása."Kövezzetek" meg ,hogy ezt írtam..engem is bánt,hogy ezt kell írnom,de egy igazi megaszár nem engedhet meg magának hamis hangokat,hiába meseszép a hangja!
2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Kallay sokkal nagyobb érzésből énekel, mint ő. Semmi nagy dolog nincs a hangjában és akármennyire is magasztalják, ez vendéglátói stílus, amit ő csinál, hiába mondják, hogy továbblépett rajta. Hetek óta nem énekel, hanem csak kiabál vagy marha rondán adja elő a számait. És mielőtt elkezdenéd, hogy nem értek a zenéhez egy csöppet sem én is járok zeneiskolába zongorárzni. Egyébként is hülyén foglamaztad meg a kérdésedet és fölösleges volt feltenni, ha úgyis igennel kell válaszolni. De 1 szónak is 100 a vége, nem a legjobb és vannak/voltak nála jobbak is.
2010. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Francokat érdekel hogy "vendéglátós stílus" b.szott nagy hangterjedelme van, nagyon ritka hangszíne, érzéssel, átlésséel énekel, soha nem viszi túlzásba, szépen építi fel a dalt, soha, egyetlen egy hamis hangot nem lehetet hallani tőle. Egyszerűen neki tényleg a vérében van a zene, az a fajta énekes aki zsigerből jól énekel, a hallása is tökéletes, és a zongorával is gyönyörűen bánik. IGAZI MUZSIKUS!

Szerintem jelenleg Magyarországon Kökény Attila a legnagyobbb férfi énekes! Könnyűzeneiberkekben egészen biztosan...


Kállayból, Mr. Hajlítgatósból, 1000számra találsz a youtubon még jobbakat, egyszerű kis "coverekből"....Szinte minden feketének ugyenilyen hangszíne van. Kíváncsi vagyok egy Bocellit vagy Queent ő hogyan nyomna el....

2010. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
A fiát meg felviszi a színpadra, hogy nyerjen... Nehogy azt hidd, hogy az előadás miatt vitte oda, mert akkor más gyereket is felvihetett volna. De egyébként is megvan már ennek a versenynek a győztese, már előre eldöntötték, hogy megnyeri.
2010. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ez a Kökény Attila egy csoda! Gyönyörű hangja van! Remélem ő nyeri meg!
2010. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!