Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A legjobb énekes Kökény Attila?

A legjobb énekes Kökény Attila?

Figyelt kérdés
A Fain együttesben énekel a srác,eszméletlenül jó hangja van,de úgy is ismerhetitek őket hogy Nyári-Kökény duó.
2009. júl. 29. 11:22
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
nekem nagyon jó barátom, az évában zenélnek menj le hozzájuk
2009. szept. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
én ismerem az unokatestvérét, és eleinte nem tetszett a zenéje, de megszerettette velem. tényleg nagyon jó hangja van!
2009. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:

Sziasztok szerintem is a legjobbak között van Kökény Attila,ellentétben azzal a 3 ...al amit ide a zene iskolai végzettséggel rendelkező barátunk küldött be!!!

Szerintem nem számít h ki járt zene iskolába vagy ki nem,mert ismerek olyan zenészeket akik zene iskolának mégcsak az épületét sem látták, mégis remekül teljesítenek a szórakoztató ipar ezen ágábn!

2010. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz hülye gyerek?? megszólsz egy olyan embert aki konzervatóriumon tanult, idióta gyerek álmodba se lesz olyan hangod mint kökénynek, ne metált meg rockot tegyél ide ,olyan érzéssel senki nem énekel mint ő, meg a legjobb pali a világon,mit sértegeted te kökényt szülessél meg 500-szor hogy olyan tudásod legyen ,egy forintot nem ér az életed,ő bármit megszerezhet,kökény attila verhetetlen!
2010. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Soha se mondtam még eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel :)))))))))))))))
2010. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 baranyi kálmanné ***** válasza:
Szerintem is nagyon jól énekel,nagyon kellemes hangja van.
2010. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Aniciccc válasza:

Sziasztok!

Én fiatalkorom óta imádom Attilát,az összes cdje megvan,földim és az unokatestvérét is ismerem.

Igencsak tud énekelni(szívből,amit nem sokan mondhatnak el)és isteni hangja van!

Itt sokan lehordtátok,kíváncsi lennék most mit szóltok,hogy a Megasztárban van és vérprofinak mondják!?:)

2010. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Remélem ő nyeri a megasztárt. Nagyon nagy rajongója lettem. <3
2010. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
ÉN HALOTAM RÓLA, ÉS A SZÁMAIT IS HALÓTAM ÉS PERSZE JÓK IS , DE VANNAK TÁRSAI AKIKRÖL NEM JÓ HIREK SZÁLNAK?
2010. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Honnand tudom letolteni Kökény Attila dalait?
2010. okt. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!