Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a VIDEÓKLIPRŐL? (saját)

Figyelt kérdés

A nemrég felvett saját számomhoz készítettük ezt a klip-et, eddig nagyon jó visszajelzéseket kaptunk és a nézettség is szépen nő :)

Ha tetszik légyszíves osszátok meg!


http://www.youtube.com/watch?v=m0D1ij6UL5o&hd=1



2012. szept. 7. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a zene az állat!!! nagyon jóó :D a videoklip eleje annyira nem tetszett dehát egy zenében számomra nem az a lényeg :) csak így tovább
2012. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

A zene egész jó, a klip szerintem szar.

Próbálom figyelembe venni, hogy amatőr klip, de ahhoz képest sem valami jó.

A videó minősége az egyik (hiába 720p, elég zajos a kép, láttam már szebb 480p-t is), illetve egyszerűen csak nem jó.

Illetve ez a gangsta/nigga stílus is elég röhejes, ez még sok külföldi igazi négernek is nagyon szarul áll, neked duplán.

2012. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

arról, hogy ilyen a kép, nem tehetünk, ez a technika állt rendelkezésre :\

és hol van gangsta/nigga stílus? ezzel az öltözködésre célzol? vagy a qva jól megcsinált autós jelenetre? :D

bár valóban az amerikai hiphop klipekre hasonlító dolgot akartunk csinálni, hogy ne legyen az a gagyi, amatőr, egy helyszínen sétálós klip, de ezek szerint sikerült is x)

köszi a véleményeket, ha a zene tetszik annak is örülök :)

2012. szept. 8. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor megláttam a kérdést, azt hittem, hogy megint valami 12 éves gyerek, aki az 500 forintos mikrofonjával felvett egy nagyon gyenge szöveget, majd valami lopott/saját de nagyon fos alapot berakott alá és megpróbál híres lenni :D


De amúgy egész jó lett a zene és a klip is :)

2012. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

#3


Nem tudom pontosan megfogalmazni mire gondoltam, 00:36-tól mondjuk 00:50-ig tartó valamit.


Videóklipet nem tudnám egynél többször végignézni, de a zene az bejövős. Egyébként szerintem az angol rész jobb (sokkal), mint a magyar.

2012. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Örülök h az angol jobban tetszik, mert én azzal foglalkozok, nem szeretem a magyart, csak az ismerosom miatt lett benne magyar resz is.

2012. szept. 10. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:

A zene bár nem épp a stílusom,nem rossz.A refrénben tök jó hangod van,az külön tetszik,maga a hang tónusod is.(Amikor átváltott magyarba,nem értettem miért lett hirtelen ilyen erős akcentusod:))

A klippen magán kicsit mosolyogtam,de az sem rossz.Nem profi,de hát nem is ez a legfontosabb.

2012. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hmm not bad :)

a klip nemigazán tetszik,de a zene bejövős még ha nem is ez a stílusom :)

2013. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez brutálisan jó zene! Nem az én stílusom, de nagyon tetszik :)

Ha kell, segítek újravágni a klipet :)

2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a zene az komoly, de a klipp azon még van egy adag fejlődnivaló
2013. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!