Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor lesz ujra Rammstein...

Mikor lesz ujra Rammstein koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Erről mindeki éppen annyit tud mint te.

Még a MIG turné alatt hallottam olyat h 2013 ban fognak fesztiválokra járni(de ez nem hivatalos hír)

de remélem 2013ban megjelennek a szigeten:)

2012. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fesztiválos hírt én is hallottam

Mondjuk a Papp Lászlóban én jobban örülnék nekik, de ha Rammstein koncert, akkor a világvégére is elmegyek :D

2012. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* a világ végére
2012. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen egy PApp Lacis sztem is jobb lenne, de van egy olyan előérzetem, hogy ha tényleg lesz fesztivál ,akkor ott sem lesz csalódás;)
2012. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a hely ígyis-úgyis szét lesz szedve ;)
2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így-Így :)
2012. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ahmon ***** válasza:
Hát tekintve hogy 2011-hez képest 4 évig, azaz 2015-ig nem koncertezhetnek EGYÁLTALÁN magyarországon, ebből kifolyólag a szigeten sem...egész mo.-n lévőeseményről ki vannak tiltva mint szereplők...hogy miért?...mert 2008-ban kilőtték a papp lászló sportarénában egy rakétát...de azt elnézték mert eredetileg el kellett volna szállnia a pi**ába...de hogy 2011-ben abszolút romboltak a papp laciban így kitiltották őket...
2013. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!