Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tanácsolnátok egy kezdő...

Mit tanácsolnátok egy kezdő rapernek?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve írogatok rapszövegeket és már elég szép szinten tolom, csak érdekelne, hogy mit tanácsoltok..:) Alap FlStudio és Reason ismeretem is van szóval alappal sincs gond és felvenni is tudok van kondenzátoros studio mikrofonom..:)

2012. szept. 13. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass sok időmértékes verselésben íródott verset, hangosan. Én is ezt csinálom.

Egyrészt, bővíti a szókincsed, de főként, ráérzel a különféle ritmusokra.

Hasznos lehet még, ha beszerzel néhány szótárt, nem csak értelmező kéziszótárt, hanem szakszótárakat, szlengszótárt, orvosi szótárakat lapozgatsz stb. (Nem kell venni, elég a legközelebbi könyvtár olvasóterme. :DDD)


Jó, tudom, ez most mind olyan idiótán hangzik, nem?

Közben mégis segít választékosabban dumálni. Puhány nem leszel tőle, de változatosabb az igen!

2012. szept. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hangzik idiótán, ezek tényleg rohadt jó ötletek, köszönöm: D
2012. szept. 15. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
jó vagy angolból??:) mert ha igen akkor szerintem avval többet érnél mert szerintem a legtöbb magyar rapper ugyanolyan ... bár lehet azért mondom ezt mert én eminemen nőttem fel..:D
2012. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!