Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tanácsolnátok egy kezdő...

Mit tanácsolnátok egy kezdő hörcsögtenyésztőnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék hörcsögöket tenéyszteni, de még zöldfülű vagyok e téren!


Leírná valaki, hogy milyen előkészületek és hogy egyáltalán mi kellsz ahhoz, hogy tenéyszhessem a hörcsögöket?


2009. szept. 13. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dzsungikat tenyésztek, velük kapcsolatban van egy honlapom. www.dzsungik.eoldal.hu Ide mindent leírtam, amit tudni kell velük kapcsolatban (a tenyésztésükkel kapcsolatban is).

Jó hörizést! :)

2009. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors segítséget!
2009. szept. 13. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy rosszul látom, de a mai rohanó világban, a válság idején nem hiszem, hogy sokan vennének magukhoz állatot, ha mégis, inkább maradnak az állatkereskedésnél. Te pedig "belefojtod" a sok időt, pénzt, türelmet, stb, és a végén meg ott maradsz a sok hörcsöggel. Félre ne érts, nem a kedvedet akarom elvenni, meg lehet rosszul látom a helyzetet, csak leírtam a nézőpontomat.

2009. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül ebből szeretnék meggazdagodni!


Nem azért tenyészteném őket, hogy jó áron túladjak rajtuk!


Csak úgy hobbiból!

2009. szept. 13. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Amúgy ha valaki jól tenyészt, és ügyes, reális áron adja a höriket, akkor nem marad ott a sok hörivel.

Nekem eddig kb 10 almom volt (illetve a hörijeimnek :D) és az összes kispicurt el tudtam adni.

Szóval hülyeség az, hogy nem lehet őket eladni.

2009. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem maradt még sohasem a nyakamon,egy sem!
2009. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!