Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2pac (Tupac Shakur) még él?

2pac (Tupac Shakur) még él?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nem él, bár jó lenne ha élne.Már annyi feltételezést és elméletet hallottam az ügy felől,hogy kicsit összezavarodtam. Azt ugye mindenki tudja, hogy Tupac-ot 1996. szeptember 7-én lőtték meg Las Vegasban és szemptember 13-én meghalt. Azt is hallottam,hogy Orlando Anderson volt a gyilkos, mivel a Tyson-Seldon meccs után volt egy kis bunyó a kaszinóban. Aztán jött az,hogy Notorious B.I.G ölette meg Tupac-ot és pénzt ajánlott fel érte. Sőt, még olyat is hallottam,hogy Suge Knight keze is benne volt a gyilkosságban,bár ezt kétlem, habár nem értettem,hogy a lövések után miért hajtott tovább a kocsival. Ez is egy rejtély. Egy interjúban Suge azt nyilatkozta,hogy Pac nem halt meg, mivel nem látta senki meghalni. Továbbá olyan hírek terjengnek róla, még így 16 év után is,hogy egy szigeten van sok jó nő társaságában és javában éli az életét. Nos, én ezt egy hatalmas badarságnak gondolom, azzal egyetemben,hogy nem Tupac-ot hamvasztották el, hanem egy teljesen másik embert, aki szintén lövés áldozata lett. Suge Knight zzerint 2pac él valahol, valahol máshol. Én mondjuk meg vagyok győződve arról,hogy Tupac nem élte túl a lövéseket, bár a lelkem mélyén mégis hiszek benne,hogy egyszer visszatér. Olyanokat is olvastam,hogy előre megénekelte a halálát a klipjeiben, itt gondolok az All Eyez On Me-re. Sőt, már olyan is a fülembe jutott,hogy a Hit Em Up c. száma is közbejátszott a halálában, sőt az egyik klipjében (már a halála után) olyan cipő van rajta, ami a halála után csak pár hónap után jelent meg és,hogy a 9/11-ről is rappelt, miközben ő 96-ban halt meg. Ezek elég érdekes dolgok, bár nem tudom,hogy igazak-e. Nekem csak egy dolog furcsa. A halála után több albuma jelent meg,mint éltében. De lehet,hogy még azelőtt felvették a dalokat és "elraktározták" későbbre.

Továbbá nagyon böki a csőrömet, ez a 7 nap teória, amiben sokszor kijön a 7-es szám. Ha ez igaz lenne, akkor már 2007-ben visszatért volna, bár már 2014-re tették át a "nagy visszatérést"

Nem szeretnék semmilyen sebet feltépni, csupán szimpla kíváncsiság hajt. Szerintem Tupac Amaru Shakur 96 szeptember 13-én életét vesztette, de ez csak az én véleményem. Hogy ki mit gondol, vagy hogy ki hisz a visszatérésben, az az ő dolga.

Szerintem Tupac nem halt meg...ő addig élni fog, míg beszélünk róla és őrizzük őt az emlékezetünkben.


Én egy 16 éves lány vagyok, sajnos akkor még nem éltem, mikor már Tupac meghalt, de attól még szeretem és tisztelem őt. Az internet és könyvek segítségével ismerhettem meg őt igazán. Nagyon sajnálom,hogy akkor még nem éltem...

Ne értsetek félre, de szívesebben hallgatom a Keep Ya Head Up-ot, mint a nyálas, langyi Dzsásztin Bíbör Baby-zését...



#2Pac #teória #tupac amaru shakur. halála #még él
2012. szept. 14. 13:17
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
ILLUMINATI ölte meg !!! :( Úgy ahogy Jackson-t is, mert túl sokat tudtak..... Mindketten rappeltek az ILLUMINATI-ról, A 7day theory is arról szól. A Violent Killuminati is.
2014. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
várom a napot,hogy felbukkanjon,szeretett testvérünk 2pac,művészi nevén makaveli.
2014. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Jó lenne, ha tényleg élne, és vissza térne, de ha ezt az Illuminati megtudja, akkor már tényleg kivégzik, túl sokat tud. Thug Life!! 
2015. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én kezdek abba hinni hogy él mert találtam egy bizonyítékot rá és télleg lefordítottam és télleg ez van a szövegbe: https://www.youtube.com/watch?v=qquyK9VeEgQps://www.youtube...
2015. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az emberi butaság határtalan...
2015. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
te most olyat kérdeztél ami hasonlít arra hogy melyik a jobb a pepsi vagy a coca? sose fogod meg tudni amég nem mész el Manhattanba azon belül Harlembe... itt magyarországon semmit se tudnak tupacról, legalább is tisztelet azoknak akik voltak Harlemben... én voltam, én utána jártam, beszéltem tupac legjobb haverjaival nem csak Harlemben, egész New Yorkot bejártam hogy megtudjam az igazat meghallgattam mindenkit és meg tudtam mi az igaz van aki így van aki ugy mondta el de a lényeg megvolt benne... ne itt keresd a választ mert az ilyen netre soha nem kerül fel....
2016. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Én úgy szintén 16 vagyok... lány, bár a kérdező azóta már 20. Szóval, nekem olyan hirtelen így erre a koromra tört a 2pac imádat, hogy jelnek érzem. Nem vagyok egy buta lány... Majdnem ugyan olyan tanulságos ghetto életet éltem mint 'Pac, és nem érzem magam 16-nak, hanem jóval korosabbnak... Eddig is tudtam ki ő, de olyan csattanással indult az imádatom és nem szűnik, mindenhol egyre többet őt hallom, képek bukkannak fel róla úgy, hogy a semmiből... videókban... nekem van egy megérzésem és elég racionális okai voltak megbújni. Szerintem él és ámen. Ma már milliószor több magyarázat van arra, hogy él, videók, képek, bizonyítékok. Nagyon intelligens ember volt, szerette a magányt és a nyüzsgést is, 8 hónapot töltött magánzárkán és imádta, olvashatott végre, írt... nem élvezte a bezártságot, de a csendet igen. Elvan ő valahol és végre senki se vágyik a halálára. Csak nézzétek meg, sőt, a csatornán nagyon sok minden van. https://www.youtube.com/watch?v=Vjs8lT7ixu4&index=15&list=LL..
2016. ápr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Hozzáteszem: Nekem a megérzéseim nem holmi női dolgok, vagy amolyan hétköznapi cucc... A megérzéseim 95%-a előbb-utóbb bejön. Ugyan úgy sajnálom, hogy nem élhettem akkor, amikor ő...
2016. ápr. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem él tudom hogy régi ha valakit érdkel Tupac - Smoke Plakát: az írjon meg rendelem neten és el adom az árat meg beszéljük meg adom a fészemet: [link] meg írjon priviben na hali
2016. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
tupac plakát lesz ha kell írj !
2016. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!