Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpop. Szerintetek van rá...

Kpop. Szerintetek van rá esély hogy az MBLAQ vagy a BEAST Magyarországra jöjjön?

Figyelt kérdés

Ugy szeretem a Kpop-ott hogy igazábol bármilyen együtesnek tudnék örülni :)!

De az mblaq meg a beast a kedvencek nállam.

Ki mennyi esélyt látt rá hogy jönnek magyar országra a kpop sztárok?

Vagy nem tudtok nekem olyan oldalt linkelni ahol tudom követni hogy melyik sztár éppen hol koncertezik ( turnézik) ?

köszönöm!



2012. szept. 24. 04:34
 1/10 Hinamori ~Yoseob~ ***** válasza:
Hát barátnőmmel elkezdtünk aláírásokat gyüjteni, hogy a beast jöjjön magyarországra. El szeretnénk nekik küldeni majd :D ha megkérlek aláírnád? :) [link]
2012. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már régebben alá írtam ;)
2012. okt. 4. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs sok esély arra, hogy Mo-ra jönnek :/ de én is reménykedek ^^ mivel DooJoon most ment haza a forgatásról én abban reménykedek, hogy elmeséli mennyi rajongója van itt és beiktatnak egy turnét :P
2012. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is abban reménykedek, hogy DooJoon ráveszi a fiúkat, hogy ide is jöjjenek. am az A-Prince jönni fog ide május 4.-én :D és lehet hogy a Bigbang is jön
2012. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az a-princes koncert elmarad :"""( de a Teen Top jön csak nem éppen Mo-ra :/
2012. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az A-Prince-t látva szerintem van esélye :) Igaz hogy elmarad és olyan okból ami érthető :) Szóval nagyon remélem hogy jön valaki
2013. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Semmi beleszólásuk nincs, hogy hova akarnak menni koncertezni, mivel a management dönt el mindent, de szószerint mindent. Ha ők úgy döntenek itt is lesz koncert, akkor lesz, és azt gondolom felfogják tüntetni, az adott együttes oldalán. : )


(Egyébként én nagyon Sajnálom, hogy keleten mégkeményebb amédiavilága, amig itt azért van beleszólása az embernek mit tegyen, ott nincs semmi. És nem csak az idolokra értendő, ismerősöm 10 éve él kint Koreában, és sok dolgot mesélt, persze szeret ott álni, de fényévekkel más világ, mint amit mi látunk a doramákban sajnos.

--- > [link] )

2014. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Bocsi álni helyett élni akartam írni : )
2014. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na én ezért zártam ki az életemből a médiát : ) se hírek a TV, idióta pletyka lapok semmi. Mindenkinek szive joga, mit enged be az életébe. Amúgy MBLAQ nem rossz hallgattam őket, jó számaik vannak.
2014. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

És most egy álom válik valóra... *3*

[link]

2014. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!